Którą Xperię polecacie?

Witam

Co sądzicie o Xperii Neo V, bo mi się bardzo podoba z wyjątkiem tym, że bateria bardzo krótko trzyma. Może macie jakieś uwagi ? A może inne modele Xperii są lepsze? Bo potrzebuje Xperii do aplikacji,gier i zdjęć ale także żeby zależy mi na telefonie którego nie trzeba ładować raz dziennie :wink:

raczej nie znajdziesz smartfona którego nie trzeba codziennie ładować, zwłaszcza przy takim użytkowaniu takim jak Twoje,

osobiście brałbym najnowszy model by go długo nie zmieniać, ale to zależy od możliwości finansowych

Xperia S

Posiadam Xperię Neo V i nie narzekam na baterię, wiadomo że tygodnia nie wytrzyma ale spokojnie wytrzymuje dwa dni a mam włączone podświetlenie na 70% i ciągle WiFi. Wcześniej miałem Xperię X10i i moim zdaniem Neo v jest dużo lepiej wykonana, lepiej mi leży w dłoni i plastik wydaje się masywniejszy.

Jeśli jeszcze jakoś mogę pomoc to pytaj.

Moim zdaniem Arc lub Arc S. Ma dobrą baterię. :slight_smile:

Kwestia optymalizacji urządzenia poprzez dobre ustawienia i można znacząco wydłużyć czas czuwania baterii. Niezależnie którego producenta wybierzesz to bateria będzie trzymać mniej więcej podobnie. Wyłącz autoobracanie ekranu, automatyczne ustawianie jasności LCD, 3G, jakieś aplikacje w tle a naprawdę możesz sporo zyskać.W Sony masz o tyle dobrze, że gwarancję na akcesoria masz rok a na przykład w Samsungu tylko 6 miesięcy. Jak ktoś mi nie wierzy mogę potwierdzić odpowiednim zapisem z karty gwarancyjnej ;). Dodatkowo w Sony są lepsze baterie typu Li-Pol a nie Li-Ion. Osobiście używam XPERIA S, ale telefony z 2011 roku też są niczego sobie i moim zdaniem warte polecenia.

Ambasador Marki Xperia