Która z tych kart jest najlepsza?

Witam, niedługo zamierzam zmienić, a właściwie kupić do mojego komputeraz kartę graficzną i mam mały dylemat :wink: Kare będę kupował za jakiś miesiąc i będę miał na to ok 500zł, wiem że wychodzą nowe GF i Radki, ale na dzień dzisiejszy jaka karta z tych podanych jest najmocniejsza:

Radeon Palit XT HD 2600 512MB DDR 3

GeForce Palit 8600GT Sonic+ 256MB

Radeon Powercolor HD2600XT 256MB DDR3

Radeon Palit Sonic HD2600XT 256MB DDR3

GeForce Palit 8600GT Sonic+ 256MB

GeForce Palit 8600GT Sonic+ 256MB :spoko:

Następnym razem proszę chociaż w jednym zdaniu napisać dlaczego polecacie tą a nie inną kartę.

zgadzam się z poprzednikami…

stery są bardziej dorobione niz w radkach…

ta karta po prostu ma lepsze wyniki w grach a sprzętowo niewiele się różni

poza tym można ją wykręcić na GTS-a

Polecam Palit GeForce 8600GT Sonic+ 256MB jest wydajniejszy od tych Radeonów i dobrze się kręci.

może jakiś przykład / wykres etc ?? Bo może to wiadomości z palca wyssane …

ostatnie stery AMD 7.10 znaczy się są już podobno dorobione wyeliminowano wiele błędów i podobno faktycznie jest większa wydajność.

Dlatego też poprosiłem o jakieś nowe wyniki …

bo co bym pisał jak bym nie był na czasie …

znafcy …

Ja bym wybrał tego ostatniego radka

Do fimów HD bardzo dobry. W grach z Palit Sonic+ przegrywa, a po podkręceniu palita jeszcze bardziej dostaje.

A co sądzicie o tej karcie:

GF Galaxy 8600GE 512 OC ?

PS. Na znaku właśnie się ukazał GF 8800GT 512MB za 825zł :stuck_out_tongue:

512MB wreszcie zaczyna się przydawać ale i tak albo 8600GT SOnic+ lub wspomniany 8800GT - o tym że jest w znaku już pisałem

PS czytałem też wyniki ogólnie 8800GT wymiata.

IMO fake

Nvidia raczej nie wydawała by karty za 250$ która bije 2x droższą lub jest jest równa.

Jeśli byłaby to prawda to GTSy potanieją łep na szyje i Ci którzy polują w okolicach listopada, będą mogły kupić dobrą grafe

chyba źle mnie zrozumiałeś albo źle napisałem karta oczywiście nie bije 8800GTX.

To co w końcu wybrać ?? Sonic+ czy GF Galaxy GE 512 ?? Jedno i drugie da się sporo wykręcić, a ten GE ma dodatkowo 512MB pamięci, co może się przydać w takich produkcjach jak STALKER czy G3 albo BIoshock !!

zasilacz do wymiany

nowy 8800GT 512 w znak.pl kosztuje 825 więc ten z 256Mb będzie jakąś stówkę tańszy (?) za 1-3 miesiące może stanieć. Stać cię to kupuj tą kartę musisz sam zdecydować.

512MB zaczyna się naprawdę przydawać właśnie w wspomnianym stalker

To chyba zdecyduje się na karte i nie wiem tylko czy ten zasialcz wytrzyma… Co Wy na to ??

Alinek

Wytrzyma ten zasilacz

Nie moge nadal sie zdecydowac na karte… Co jest w bezposrednim starciu lepsze ?? GF Palit 8600GT Sonic+(675/1800) czy GF Galaxy 8600GE 512MB (650/2000) ??

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 21:04

Który zasilacz wytrzyma ?? Ten co mam czy ten co podałem ?? :stuck_out_tongue: