Która z wad GTA VC irytuje Cię najbardziej?

dokładnie nie jestem w stanie stwierdzić czy chodzi Ci dlaczego GTA III jest najlepsza czy dlaczego Liberty Stories ma być wzorowane na GTA III?

Co do pierwszej kwestii sprawa jest jasna, co do drugiej:

GTA LIberty City Stories wyszło już dawno na konsolę PlayStation Portable i jest to zwykły GTA III (to samo miasto, misje) z kilkoma dodatkami. A Rockstar postanowiło przenieść tą grę jeszcze raz na PS2.

Bardzo mnie ciekawi co oni mogą zmienić w stosunku do PSP: dodać kilka plansz i myślą iż znowu gra rozejdzie się w milionowym nakładzie… :roll:

No cóż zobaczymy w wakacje gdyż wtedy gra ma się ukazać na konsolę PS2.

Jak większość użytkowników, mnie też irytuje brak możliwości pływania.

A co do broni, można by zrobić tak, że np. bazookę/miniguna/piłę mechaniczną, karabin maszynowy i strzelbę bohater trzyma na plecach, a pistolet, granaty, nóż i Mac’a 10 może sobie włożyć za pasek. UZI i MP5 natomiast może nosić zawieszone na szyi.

… a granaty w majtkach :mrgreen:

Tempest : biegałeś kiedyś z 30 kg na plecach… z nożem który może ci odciąć ekhem “coś” jak się niżej wyśliźnie i do tego uzi które może wystrzelić…

dokladniej aju chodzilo a nazwe gry, gdzie toczyla sie akcja GTA III? :wink: juz wiesz… brawo 8)

:hahaha: Bardzo śmieszne !!

Po prostu nóż znajdowałby się w futerale, a UZI nie będzie mogło wystrzelić, jeśli nie zostanie naciśnięty spust.

tylko ze to juz by nie był Tommy a Rambo :wink: pozatym jakbys wlozyl wszytko za pasek czy za koszule to idac do klubu malibu chcac niechcac moglbys sie zranic np. podczas jakiegos tancu ze striptizerka… :wink: hehe

mnie najbardziej irytuje brak umiejętności pływania

A mnie brak samalotów (helikoptery są, ale wolałbym się karnąć jakimś Boeingiem :mrgreen: ) i te strasznie niedopracowane parametry samochodów i ten model uszkodzeń który jest już z GTA3, a nawet W SA…

O relizm czegokolwiek się nie czepiam, ta gra z założenia nie miała być zbyt realistyczna. Od realizmu jest Mafia.

Natomiast te znikające samochody są wnerwiające. Prawda, jest to efekt uboczny sztuczki znacznie zmniejszającej wymagania (chodzi o to, że generowane jest tylko to co widzisz), ale no jednak… Zostawiam sobie odjechaną brykę gdzieś odwracam się na chwilę i gdy znowu popatrzę ani śladu po bryce

Realizm jak się patrzy. Ty kradniesz bryki… Tobie kradną brykę :lol:

To tak specjalnie chyba jest :lol:

GTA to GTA, nie ma co narzekać na realizm.

To jest właśnie moim zdaniem najgorsza wada w VC…

failap nie ma jak to odkopac temat z Kwietnia 2006r … :x

Przecież to gra Video to o co chodzi a swoją drogą najlepsza część jak narazie z wszystkich GTA w jakie pykałem oprócz Gta,Gta 2 i Gta London

Dokładnie:P

CO do tematu skoro już jestem to pisze :wink:

Najbardziej zlewe z vc mam o którejs tam w nocy switełka w oknach bloku przed malibu klub wskazuja wielkiego peni*a :stuck_out_tongue: tylko nie wiem czy mozna to uznac za błąd;d ale tak to brak umiejetnosći pływania:P

Mnie najbardziej denerwuje to, ze nie możne pływać. :frowning: