Które NERO7

Witka

Prosze o poradę.

Które NERO7 jest najbardziej rozbudowane lub czym się różnią a może, które najlepsze?

  • Ultra Edition

  • Essentials

  • Premium

Chciałbym wiedzieć, gdyż interesuje mnie najbardziej wypasiony. Ale i ciekawośc mnie męczy.

Podziękował

Bajo

http://www.idg.pl/news/84743/Nero.7.do.pobrania.html. Ja jeszcze nie czytałem ale widzę że pytanie identyczne jak twoje. Pozdrawiam. P.s.-najlepiej wstukaj w Google"Nero7" i czytaj.

A to odpowiedź (pewnie przydatna) dla innych użytkowników:

Nero Ultra Edition (Enhanced)

Nero Ultra Edition to nazwa pełnego pakietu Nero, sprzedawanego w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk i Ameryka Łacińska).

Nero Ultra Enhanced to nazwa najnowszej aktualizacji programu Nero Ultra Edition.

Nero Premium Edition (Reloaded)

Nero Premium to nazwa pełnego pakietu Nero, sprzedawanego w pozostałych krajach.

Nero Premium Reloaded to nazwa najnowszej aktualizacji programu Nero Premium.

Nero Essentials/OEM

Nero Essentials/OEM to wersje programu Nero pozbawione niektórych opcji dostępnych w wersji detalicznej.

Należy pamiętać, że decyzja o zawartości wersji Nero Essentials/OEM należy do producentów nagrywarek, którzy dołączają program Nero do swojego sprzętu.

Oznacza to, że wersja Nero Essentials/OEM, którą posiadasz, nie jest w pełni funkcjonalna.