Które strategie uważacie za najlepsze?

Jak wyżej, w które strategie lubicie najbardziej grać? Lubicie wracać do starszych tytułów czy wolicie nówki? :slight_smile:

Ja bardzo lubie starsze gry chociaż te nowe też są dobre. Moje ulubione strategie to Heroes III oraz Knights and Merchants. Są odjechane, mogę w nie grać non stop :smiley: a Wy w jakie?

Grałem, ale raczej nie spodobała mi się.

Od czasu do czasu powracam do settlers 3, nowe misje w tej grze są naprawde wymagające, grałem jeszcze w Europa Universalis 1 ale szybko mi się znudziła.

Z nowszych to nie gram w strategie.

grales w rome total war albo red alert2? Battle Realms to tez spoko gra :smiley:

Dla mnie strategie idealne to:

:arrow: Command & Conquer ( wszystkie od 1 po Zero Hour )

:arrow: Warhammer: Dawn of War

:arrow: Warcraft III

:arrow: Star Wars: Battlegrounds

:arrow: AoE I i II

no red allert 2 jest niezłe. mztswk zagraj w Europa Universalis 2 jest lepsze od 1, mi przynajmniej się podoba. Z tej samej serii jest Hearts of Iron (2Wojna Światowa) też niezłe ale dużo bardziej skomplikowane :slight_smile:

Jest dobra :slight_smile:

Poza tym jeszcze uwielbiam grać w Kozaków (tylko jedynka) oraz Rise of Nations i całą sagę AOE.

Jak dla mnie bardzo dobra. Obie dwie czesci przesedłem.

Swietna zabawa :slight_smile:

Zenek Rolnik masz KaM2? Napisz ile to zajmuje jeśli możesz

To jest raczej dodatek do KaM niż osobna produkcja… Ja to swego czasu nazwałem mission packiem, bo właściwie zmiany są kosmetyczne w stosunku do pierwotnej produkcji.

Dokladnie Pawek. Moze jest tam 10 nowych misji ale…

Mam to z któregos Play-a własnie ide szukac. Zaraz bede instalował to powiem ale jak dobrze pamietam ok. 600 mb :slight_smile:

O ile dobrze pamiętam to 14…

Ja chciałem sobie załatwić KaM2 ale nikt znajomy nie miał :? Teraz to już oryginałki nie znajde i nie mam skąd wytrzasnąć. A Ty przeszedłeś 1 bez kodów?? Jak dla mnie to jest dość trudna gra

Mi najbardziej podoba się Warcraft.

Nie ma to jak kozacy. Tyle godzin przegranych w tą grę :slight_smile: Jak się nazywają dalsze części kozaków?

  1. Warcraft 3

  2. Warcraft: The Frozen Throne

  3. Red Alert od 2 do Zero Hour

4.Cossacks:Art of War i Napoleonic Wars

Ujdzie też AOE 1-2-3 i Fajna to Rise of Nations ale szybk osię nudzi :wink:

  1. Europa Universalis

  2. Civilization III

W inne strategie nie grałem.

Tempest 8)

stronghold

stronghold crusader

warcraft 3

warcraft 3 the frozen throne

kiedyś dawno, dawno temu anno 1602

Wszystkie Heroes’y są super.

Która część Heroes najbardziej Wam sie spodobała?

Ja najbardziej lubie 3 bo 4 jest lepsza tylko graficznie. Mam nadzieje że 5 bedzie totalnie odjechana :wink:

grałem w różne strategie, ale w jedną ciąłem z kumplem na lanie do bólu:

Kohan: Immortal Sovereigns 8)

zalety:

  • bardzo dobra grywalność,

  • niska cena,

  • niskie wymagania sprzętowe.

wady:

brak :diabel: