Ktore wybrac Viste 32bit czy 64bit na przyszlości

Witam, chciałem kupic Microsoft Windows Vista Ultimate PL DVD BOX w sklepie komputronik.pl, tylko wlasnie nie wiem ktore najlepiej wybrac 32bit czy 64bit, a pozatym mam 32bitowy komputer a za rok (2008) bede kupowal komputer z 64bit. i 4rdzeniowy procesor AMD, czy najlepiej kupic Viste w 2008 roku?? Odpiscie, bo nie wiem czy mam kupic czy warto poczekac? a od dzisiaj zaistalowalem Vista 32bit po polsku sciaglem sobie z internetu bo chcialem sprawdzic czy u mnie pojdzie i takze potestowac okazalo sie ze dziala wszystko tylko czemu aktywacja dziala tylko na 3 dni a nie 30dniowy, co mam zrobic zeby przedluzyc tylko wystarczy 30dni, ale nie chodzi o cracka czy piraty ;]

Pozdrawiam

No właśnie jeśli ktoś by był tak miły i nas oświecił; czy na 32 bitowym procku będzie poprawnie działać Vista 64, i czy w ogóle będzie działać?!.

Ja też przymierzam się do zakupu Visty, i myśląc przyszłościowo powinienem wybrać wersje z obsługą 64bitowych mikroprocesorów. jeśli jednak na moim obecnym sprzęcie nie będzie chciała hulać, to narazie się wstrzymam z zakupem.

Nie, nie będzie.

Co do samego sysemu to nawet jak ma się odpowiedni procesor do wersji 64bit to i tak narazie nie opłaca się jej kupować ponieważ ciężko o aplikacje do niej.

Windows Vista 64 bit nie będzie chodziła na procku 32 bit

Ludzie dajcie spokój… czy na 32 bitowym procku będzie działać Vista 64 bit? To jakiś kabaret?

A czy silnik z Porsche zmieści się do Malucha? Nie sądzę…

to masz marną wyobraźnie, usuwając tylnią kanape, tymsamym poszerzając miejsce na silnik, myślę ze spokojnie by się zmieścił :wink:

a wracając do tych bitów procesorów to nie ma różnicy w cenie 32 i 64bitowego systemu, podobno można zrobić jakiegoś upgrade(symboliczna opłata bądź żadna) do wersji 64 czy wiadomo wam coś na ten temat?

O ile mi wiadomo to przy zakupie wersji Ultimate i Enterpries 32bit dostajesz gratis wersję 64bit (poprostu dwie są w pudełku) a co do innych wersji to chyba trzeba kupić osobno wersję 32bit i 64bit