Które zabezpieczenie antywirusowe lepsze?

No wiec ja mam Avira AntiVir Personal i Spybot - Search & Destroy. Widziałem, że w w PC Formacie wyszedł PC Tools Internet Security 2009 na rok czasu. I mam pytanie, które rozwiązanie jest lepsze? a jak nie to co polecacie?

Kaspersky Internet Security 8 na rok… 80zł na rok to jakieś 6,66zł na miesiąc a więc nie jest to tak wiele :slight_smile: a naprawdę warto :slight_smile:

Avira zdecydowanie lepsza niż PC Tools nawet ta darmowa!teraz w Komputer Swiat jest na 6miechów F-Secure antyvirus 2009 i po upływie tych 6 bedzie nastepny numer KS z 6mieśięczna wersją czyli za 12zł (2numery KS ) masz 1rok za free antyvira przyzwoitego który kosztuje kolo 80zł!więc warto

Trwająca od kilku miesięcy propaganda “zadowolonych użytkowników” KIS w necie na różnych forach jest już nużąca.

A ad rem - każdy powie Ci co innego. Oba zabezpieczenia są OK. Wybierz te, które lepiej Ci odpowiada.

Oczywiście, że Norton Internet Security 2009. Lepszy od Kasperskiego. Zobaczcie, przetestujcie i zobaczycie, że ci co chwalą Kasperskiego, nie znają się. NIS2009 górą!

Skoro już o gazetach mowa, to w “Chipie” nr 10/2008 jest TrendMicro Internet Security z roczną licencją (nie testowałem).

Dodam jeszcze, że nie warto płacić za coś, co można mieć za darmo. Są dobre darmowe programy zabezpieczające w pełni wystarczające dla domowego użytkownika.

Chyba nie zrozumieliście pytania.

Kolega luk4$h zastanawia się nad wyborem pomiędzy Avirą i PC Tools.

Osobiście polecam Avirę. Czasopismo kosztuje grosze, więc jeżeli chcesz to możesz przetestować PC Tools.

Testowałem Norton AntiVirus 2008 PL na 90 dni i mi się spodobał ale szkoda mi kasy na antywira :smiley: No chyba że z gazet ;p No to może zdecyduje się na F-Secure antyvirus 2009 z KS.

nie polecam nic z powyższych.

Od siebie - G DATA InternetSecurity 2009, najlepsza wykrywalność i przestępna cena.

Avira lepsza… teraz promocja na cały pakiet na stronach Aviry. Godny polecenia. :slight_smile:

tikrit2 co to za promocja?

webface ale jeszcze nie ma PL G DATA InternetSecurity 2009?bo miałem ostatnio po niemiecku i to nie ta ociężała GDATA co poprzednie wersje!

Dozamet1 luknij sobie: tu, tu i tu. Masz tj cennik ile wychodzi za co :smiley:

Coś sugerujesz? :shock:

Dozamet1 możesz otrzymać licencję na 3 miesiące na cały pakiet Avira Premium Security Suite, wystarczy zarejestrować się na ich stronie i przyślą klucz na maila.

AVG Free Edition oczywiście - w teście antywirusów w wersjach 2008 wersja darmowa była na 5 miejscu. Wygrał G-Data, ale podobno firewall tejże firmy jest gorszy nawet od Comodo…

NAWET? Comodo jest bdb.

Masz rację, ale jest wiele lepszych płatnych odpowiedników…