Którego offica lepiej zainstalować

Witam, chciałem zapytać którego offica byście polecali zainstalować 2013 czy 2010?? I jak jest z otwieraniem plików czy pliki utworzone w 2013 będą mogły się otwierać np w 2010 lub 2007??

Trudno doradzić. W aktualnych office otwierają się pliki bezproblemowo, czy to 2007, czy 2010. Najnowszego nie miałem okazji sprawdzać. Na laptopie miałem triala office 2010, ale musiałem się go pozbyć. Od 2007 roku, jak kupiłem office worda na trzy stanowiska, to do dzisiaj tak mam. Trochę mnie dziwi Twój dylemat. Każdy office word kosztuje i chyba nie można w nich przebierać, jak w ulęgałkach. Są darmowe zamienniki, open office, czy libre office, ale rozumiem, że nie o nich temat. Daleko się też trialami nie zajedzie, bo wersji jest parę.

Jak już radzić, to kupno przyszłościowej, czyli najnowszej wersji.

Testowałem office 2013 i muszę stwierdzić, że jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.

Różnic praktycznie nie ma, zainstaluj po prostu to na co masz licencję. Jeśli masz kupić to pomyśl raczej o nowszej wersji bo wsparcie będzie dłuższe :slight_smile:

Polecam Ci Office 2010 :smiley:

Testowałem office 2013 i mi nie przypadł do gustu, jest taki przytłaczający. Bardziej wygodny jest office 2010. Ale jak masz już brać na coś licencję to lepiej na nowszy.