Którego operatora z telefonem na kartę wybrać?

Szukam najtańszego operatora. Interesuje mnie telefon i internet.

Zacznij od panwybierak.pl (to nie jest reklama!!!) albo podobnej porównywarki.

Ja bym się ograniczył do stacjonarnego i heja, niech dzwonią po 17 do 22 i weekendy.

Why??

Do niedawna Orange za 25 zyla miesięcznie z kumulowanym internetem, ale teraz to nie wiem :frowning:

Ludzie giną na pasach od telefonów, na co mu internet, niech w domu sprawdzi jak dotrzeć gdzieś do jakieś firmy / bloku / “adresu” a nie na szybko przez pasy i pod autem.

No limit plus 10 GB za 19,99
https://lajtmobile.pl/karta/no-limit-10-gb/

Nie działa to źle na nadajnikach plusa. Zawsze można dokupić pakiet GB jak zabraknie.

W domu też mozna zginąc. poślizgnąc się pod prysznicem lub w wannie i rozwalić głowe, uciąc sobie palca przy krojeniu i jak sam jestes to co? Wykrwawisz się i tyle. Tak samo przykre jak zostać rozjechanym. Tylko jest pewna róznica rozjechac po chamsku, a jak ktos sam włazi pod samochód, zapatrzony w telefon w gazetę, w siebie i zamyslony.

No nie urywa cenowo. Ja w abonamencie za 49 zł mam 30GB i to juz ma sens, ale za 20 zł to powinno być 20GB, a nie 10GB. Plus jak zwykle wie jak orżnąć klientów czy to na abonament czy inaczej. Solorz za to Nobla powinien dostać

Mówisz, że Twoja oferta urywa? W A2 Mobile dostaniesz to za 20 zyla mniej:

Nie napisałem, ze moja urywa tylko ma większy sens 49 zł za 30GB, a nie 20 za 10GB. Czytaj ze zrozumieniem nawet w święta :stuck_out_tongue:

Ja tam sensu w płaceniu 49 zyla za coś co można mieć za 29 nie widzę, ale może jeszcze nie wytrzeźwiałem.

1 polubienie

Abonament, a Pre-Paid to nie to samo. Abonament zawsze jest wiekszy od Pre-Paidu chodźby dlatego, ze to stałą cena i dostajesz, jak chcesz telefon. Poza tym jak cenisz jakośc usług i cię ta jakośc nie zawodzi zbyt czesto, albo prawie wcale bo zawsze coś nawalić chwile moze to warto zapłącic. Czy też jakakolwiek jakośc obsługi na infolinni czy w salonie.

1 polubienie

To już Sylwester obchodziłes, hurtem?? Czy zamiast karpia ćwiartka ?? :stuck_out_tongue:

Też tak sobie tłumaczyłem, gdy opłacałem abonament. Teraz mając ofertę na kartę widzę, jak bardzo co miesiąc skubał mnie operator. Ale… nie mój cyrk, nie moje małpy.

Widzisz, ale pomiędzy abonamentem, a Pre-Paid jest jedna podstawowa różnica. Pre=Paidu nie doładujesz to nic nie masz, abonament zapłacisz i nie myślisz, ze ci wyłącza w połowie miesiąca i jak nie zapłacisz to nic nie masz.
A2 ma swoje nadajniki czy jedzie na stacjach bazowych Plusa, który i tak juz jest od dawien dawna przeciążony? Na nadajnikach T-Mobile chyba tylko jedzie sam T-Mobile i Heyah, nie słyszałem, żeby na nadajnikach więcej wirtualnych operatorów jechało.

Zlecenie stałe na 50 PLN co dwa miesiące, do tego włączony pakiet cykliczny na karcie i nie muszę o niczym pamiętać.

Ale w Pre-PAid nie dostaniesz rabatu 15 zł za kolejny numer, czy już takie rzeczy robią w PrePaid?

W prepaidzie masz na tyle tanio, że nie potrzebujesz rabatów :wink:

3 numery w A2Mobile licząc zaokrąglone 30 zł to 90 zł, a ja 3 numery w T-Mobile po rabatach mam 60 zł i na każdym numerze 30GB internetu, więc nadal abonament wypłacalniejszy. Do tego jeszcze T-Mobile dał po telefonie na 3 numery i 60 zł miesięcznie.

Dla jednej osoby, jeden numer to się zgodzę, ze Pre-paid może się opłacać.