Ktory Adobe Flash Player do jakiej przegladarki

Witam, mam IE8 i FF, proszę powiedzcie mi , który AFP jest do jakiej przeglądarki? Sciągam AFP Adobe activex ze strony Adobe, ale się nie instaluje. Kiedyś widziałam tylko nie pamiętam czy w przegladarce, czy może w moim komputerze możliwość uruchamiania formatu activex. teraz nie mogę tego znaleźć. Powiedzcie gdzie są takie ustawienia.

Oby dwie wersje flasha się tak samo instaluje, wersja activex jest tylko dla ie druga wersja dla pozostałych przeglądarek.

Jest adobe flash player ie i adobe flash player non ie. To wiadomo. Przeglądarki tak mają, że często potrzebują pluginu flasha pod siebie. Z poziomu danej przeglądarki otwieram sobie stronkę z video http://www.naruto.wbijam.pl/wideo-viddl … 0-0-0.html i tam pisze, co zainstalować i wybierze taki, który będzie pasował do tej danej przeglądarki. Shockwave swoją drogą ma być jedno zainstalowane. Właśnie tak pobrałem wczoraj plugin do slimboat portable. Firefox musi mieć plugin pod siebie. Ie do siebie - tak to ktoś wymyślił.

Bogdan powiedz mi tylko gdzie w ustawieniach widziałam pokaż formaty ActiveX w IE 8, czy w moim komputerze?

Dodane 03.06.2013 (Pn) 19:36

Proszę wytlumaczcie mi taką sytuację: Zainstalowałam AFP Activex mam go w dodaj/usuń programy, a strony www po ich otwarciu informują, że strona chce uruchomić AFP ActiverX. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje?

Opcje internetowe, zabezpieczenia, internet ->poziom domyślny. Tylko w ustawieniach mogło być coś skopane, wyłączone w autostarcie, albo blokada w zabezpieczeniach.

W dodatkach są formanty activex.

Właśnie nie mam w dodatkachi dlatego zawracam głowę. Jak te ustawienia naprawić? Zabezpieczeniach przeglądarki?

No, w zaawansowanych opcjach masz na dole resetowanie ustawień przeglądarki ie.

Mam, ale się boję ruszyć cokolwiek żeby nie trzeba odpoczątku instalować systemu.

1.mam poziom niestandardow obok

  1. poziom domyślny nie podświetlony poniżej

3 resetuj ustawienia do domyślnych - rozumiem, że wystarczy to uruchomić.

Resetowanie ustawień przeglądarki, to nic w systemie nie zrobi złego. To tylko przeglądarka. Wpierw w ie, narzędzia, kliknij windows update. Wyświetli się monit, czy zainstalować formant activex. Potem nastąpi wyszukiwanie aktualizacji. Sprawdź, czy nie masz do zainstalowania jakichś aktualizacji do formantów activex. Potem sprawdzisz, czy prawidłowo masz w dodatkach shockwave i activex adobe.

Zaraz sprawdzę. Mam dobrą wiadomośc dla radzących, a złą dla siebie. Ślepa nie sprawdzlła co jest napisane (jakie są możliwości) w pasku przegladarki po otwarciu strony www, a tam oprócz pytania czy chcę uruchomić dodatek AFP bylo pytanie czy uruchomić do wszystkich stron, zaznaczyłam i już nie pytają.

Postapiłam jak automat przy pobieraniu plików, na wierzchu zawsze jest pobierz plik a poniżej ostrzeżenia.