Który antywirus wybrać Kaspersky IS czy też AVG IS?

Witam,mam możliwość zainstalowania na swoim komputerze jednego z wyżej wymienionych pakietów zabezpieczających przed szkodnikami.I tu moje pytanie który program jest lepszy pod względem zabezpieczenia komputera przed ogólnym zagrozeniem płynącym z internetu ?Proszę o wasze opinie.Pozdrawiam

Ja miałem już Kasperskiego IS ,BullGuarda ,Rising IS,teraz mam AVG IS 2013 i między nimi nie widzę żadnej różnicy w ochronie.Każdy spełniał swoje zadania. Inne komentarze i wymądrzania się mnie irytują Zgadzam sie z moim poprzednikiem.Trzeba myśleć trochę a nie klikać w byle co i oglądać też byle co, jest wtedy OK.

Proponuję ci Kaspersky IS sam go miałem niedawno i dobrze się sprawował na Windowsie 7.

Myślę, że powinieneś sprawdzić sam, oba programy mają 30-dniowe wersje testowe. O AVG możesz poczytać na blogu i forum, my (AVG) zapewniamy pełną pomoc przez maila, telefon i zdalną. Gdybyś miał jakieś pytania napisz do mnie na pomoc@avg.pl lub pytaj tu na forum.

Pracuję w pomocy technicznej programów AVG więc mogę być stronniczy :slight_smile: