Który dla szkół?

Prawda jest taka że informatyka w polskich szkołach średnich jest na żałośnie niskim poziomie, Ci wszyscy informatycy są tak naprawde “informatykami” tylko z nazwy, czego może nauczyć nauczyciel np chemii po kilku tygodniowym kursie obsługi windowsa ?, niejednokrotnie potrafi mniej niż osoby które ma nauczyć…

A dlaczego w szkolach średnich jest tylko M$ ? cóż, wszystko przez łapówki od M$ oraz ludzi którzy tak naprawde nie znają się na niczym… A pózniej na studiach jest płacz i gigantyczne zaległości }:>

ja też na religii miałem okazje posłuchać co nie co o innych religiach (po 1h na każdą, podczas gdy na tą “jedyną, słuszną” jest 100x więcej), nawet zaangażowałem się w to troszkę, przygotowując informacje o rastafari i satanizmie.

co do Linuksów w szkołach… owszem może gdzieś tam są, ale program jest nieugięty. a w programie wiadomo co.

Szczerzę powiem, ze nie wiem do jakich wy szkól chodzicie. Ja chodzę do 28 LO w Krakowie. Młoda szkoła, ale komputery mamy b.dobre powiedział bym jak na standardy polskich szkół wyśmienite. Procesor 1.7 mHz, 512 ram , wprawdzie karta zintegrowana, ale do pracy nadaje się ona idealnie, Komputery są zadbane, bo dba o nie porządny gość 8)

Btw Może troszkę śmiesznie się ubiera :stuck_out_tongue:

El Presidento się zgadzam z Tobą :smiley:

Ja chodzę w krk do technikum komunikacyjnego i szkoła posiada na użytek uczniów

:mrgreen: