Który dostawca internetu pozwala na wejście do ustawień routera?

Dzień dobry, niedługo zmieniam swojego ISP. Aktualnie jestem w Multimedii, która zabrania swoim użytkownikom wejścia do ustawień routera, daje im w zamian biedną stronę na której jedyne co można zmienić to hasło. Z racji że w moim bloku niedawno zostały przeprowadzone kable światłowodowe różnych dostawców, chciałem skusić się na internet od T-Mobile. Napisałem do nich e-maila w celu dowiedzenia się, czy można wchodzić do ich routera i dostałem informację, że nie jest to dostępne, a jedyne co mogę zmienić to nazwę sieci i hasło. Czy moglibyście polecić mi jakiegoś dostawcę, który nie zabrania użytkownikom takiej możliwości? Szukam możliwości włączenia przekierowania portów. Czy może jest jakaś inna opcja do wejścia w router, jak np. kupienie własnego? Pozdrawiam.

W Orange możesz modyfikować ustawienia routera. Przekierowanie portów też, jest pod nazwą „Konfiguracja NAT/PAT/CGNAT” (router Funbox 6)
Jedyne, czego nie rozumiem to blokada możliwości ustawienia swojego DNS, ale akurat to w każdym kliencie sieci z osobna można ustawić.

1 polubienie

@reyalPreyalP Jak masz możliwość to bierz UPC. Nie blokują możliwości logowania do swojego routera Compal CH7465LG (ConnectBox) ale czy Compal CH7465LG (ConnectBox) ma możliwość przekierowania portów to nie wiem.

Pozdrawiam!

2 polubienia