Ktory fon wybrac

Hejka jaki z tych fonow byscie wybrali

Chodzi mi o fon dla nastolatka :^o

Aha ma ktos iphone-a ? jest to dobry fon?

Mam okolo 1200zl fon niemusi byc nowy

HTC G1 , Magic, Touch Diamond , Nokia N95 .

Zależy czego oczekujesz od telefonu…

Internet ? sms ? dzwonienie ? muzyka ? gry ? zdjęcia ?

Ja Ci polecam SE xperia x1.

Wiesz sms i dzwonienie to normalne ( ? ) :wink:

No i zeby mial to cos zeby przyciagal wzrok oczywiscie nie caly ze zlota hehe

muzyka, aparat, internet moze ale raczej nie

A gry to se raczej odpuszcze bo od tego mam konsole

Wie ktos moze jak to jest z tym iPhone bo niektorzy go chwala a niektorzy narzekaja

Ja bym brał HTC Touch Pro:

http://www.allegro.pl/item688456337_htc … warto.html

iPhone jest jak dla mnie najlepszym telefonem do przeglądania internetu, słuchania muzyki i bawienia się nim :wink:

miałem go ponad miesiąc ale musiałem niestety sprzedać ale nawet przez ten miesiąc nie ściągnąłem i nie wygrałem tych gier które bym chciał przejść :wink: SMS się super pisze, jeszcze się nie spotkałem z tak wygodną klawiaturką ekranową, nie trzeba używać rysika bo jest multi-touch i to wielki plus tego telefonu :wink: jak będzie kasa sam go ponownie kupię :wink: tym bardziej że za niedługo iPhone 3GS będzie pełno na allegro i 2G kupię taniej niż poprzednio.

Zobacz ten fon: http://www.allegro.pl/item684413012_htc … 4_mie.html

A z podanych telefonów zastanowiłbym się nad N85.

Nokia n85 bardzo mi sie podoba, glownie dlatego ze ma ten amoled display :slight_smile: i jest dosc mala

a samsung s8300 ? bawilem sie nim raz ale sie cos dziwnie animacja w menu (widget) ciela … ma ktos ten fon moze?

Ps. co nowego bedzie mial ten iphone 3gs?

TO bardzo dobry telefon… Wygodne przeglądanie internetu, ciekawe oglądanie filmów i zdjęć, tylko trochę cichy głośnik :confused: Dla mnie to najlepszy telefon na świecie :stuck_out_tongue: A najlepsze w nim (wgm) jest granie w gry… Ciekawe sterowanie :smiley: Polecam nawet 2G czyli mój :stuck_out_tongue:

jak masz 2G to weź igłę na tyle cienką żeby weszła w te małe otwory z pod spodu telefonu (patrząc na niego z przodu to po lewej stronie, prawej nie tykaj bo to mikrofon!) i przedziuraw każdą dziurkę… głośnika nie przebijesz i nie uszkodzisz bo jest on bokiem, sam tak zrobiłem i było dużo głośniej :wink: no i z cydii ściągnij Volume Boost :wink:

Jeszcze JB nie zrobiłem ani w iPod ani w iPhone :confused: Ale jeszcze zrobię :wink: