Który hosting lepszy?

Mam czas z wyborem tylko do jutra, więc proszę o szybką odpowiedź :wink:

Chcę założyć stronkę, na której będzie:

  1. Moje portfolio (chcę przenieść z innego hostingu na ten)

  2. Forum

  3. Blog

  4. Portal społecznościowy i/lub portal informacyjny (lokalny)

No i nie wiem który hosting mam wybrać. Polecano mi:

>> www.netmark.pl (tanio, i oferta mnie przyciąga :P)

>> www.linuxpl.com (ponoć bardzo dobry, niezawodny)

Jestem póki co zdecydowany na netmark.pl, ale nie chcę popełnić błędu, żeby później nie było tak jak na boo.pl że co chwile serwer nie działa.

Netmark jest tańszy, dlatego jestem tam zdecydowany kupić hosting, ale linuxpl jest polecany przez wszystkich których znam…

Może mi ktoś doradzić?

PS: No właśnie… Przy okazji jakbyście mogli też zaproponować jakąś fajną nazwę domeny (.pl), to byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ jedną chcę tylko podpiąć pod portfolio (mam już kupioną, i postawione portfolio, ale chcę przenieść na jeden z powyższych hostingów), a jedną chcę kupić pod te trzy rzeczy, czyli forum, portal i blog.

Pozdrawiam, verex :slight_smile:

najlepszy to linuxpl oczywiscie :slight_smile: szybki serwer, jak pogadasz z adminem to zamiast .info to .pl za free itp. na serio godny polecenia hosting

nazwa.pl od samego początku i jestem zadowolony :slight_smile:

również polecam linuxpl.com, jestem ich klientem od 3 lat i nie zawiodłem się jeszcze póki co (i mam nadzieję, że to się nie zmieni ; ) najlepszy wybór za taką cenę

Wiem, każdy poleca linuxpl.com, na każdym forum jak widzę tematy o hostingu pisze: linuxpl.com.

Szkoda tylko że linuxpl.com jest troszkę drogi… Ale ma bardzo dobre serwery…

Tutaj chyba mają taki układ:

CENA = JAKOŚĆ

Na serio oplaca sie zaplacic tyle ile oni chca poniewaz i jakosc jak i admini sa bardzo mili, zawsze przynajmniej jeden jest dostepny na gg (choc niewidoczni czasem) jak ladnie poprosisz to nawet w week end ci potwierdzi zaplate i po godzince nawet mniej masz i strone i serwer :slight_smile:

Ok, to wybieram linuxpl.com.

Dzięki za propozycje :smiley:

>>Temat można zamknąć.