Ktory klient torrenta lepszy

no wlasnie mialem bittorrent i sciagalem z niego pewien plik. ciagnelo po 20kb. slyszalem ze bardzo dobry jest bitcomet. no to zainstalowalem :slight_smile: sciagam inny plik a tu max 10kb ciagnie ;/ ktory klient wedlug was jest lepszy? i jesli sie go zmienia to trzeba plik od nowa sciagac czy od momentu do ktorego sie sciagnal?

Według mnie lepszy jest BitTottent. Kiedyś używałem takowych programów i lepiej spisywał się w/w.

Dla mnie lepszy jest BitComet 8) Ja nie mam tych problemów z predkościa :lol: u mnie sciaga sie w porywach do 100 kb/s ale to tylko w nocy

Bitcomet najlepszy !!

Ja zawsze uzywam BitComet, jak się będzie miało porty odblokowane, dużo seedów, to będze ciągło dobrze na na BitT jak i na BitC. :wink:

Moim zdaniem bitcomet jest lepszy.a predkosc to zalezy tez od przepustowosci serva.mi comet szybko sciaga pliki.zazwyczaj nim sciagam z servow bo tam sporo ciekawych zeczy jjest heeh:]

Obydwa programy są niczego sobie :roll:

Wszystko załezy od ilości osób udostępniających dany plik czyli seeedów.

Jak pisze kolega jest ich raptem 3 wiec nie ma co sie dziwić 8)

Pozostaje jescze pytanie , czy masz programy odblokowane w firewallu oraz czy porty p2p są odblokowane :?

mam NIS2005 i tam ustawilem ze bitcomet ma zawsze dostep do neta :slight_smile: czy to starczy?

A ja mam Azureusa i sie ciesze :smiley:

A z tych to mi się wydaje, że BitComet lepszy, używałem go przez krótki czas.

hoho dzisiaj sie zawiodlem na tym bitcomecie :evil: zostawilem kompa na noc zeby sie sciagnelo jakies 50% pliku (1.73gb). wczoraj okolo 11 bylo 13%. zgadnijcie ile bylo jak wstalem… 36.1% :evil: :frowning:

No cóż, nie każdy seeduje całą noc, większość wtedy wyłącza kompy i śpi :smiley: Zdarza się, to nie wina BitCometa tylko seedów i peerów (może jest za duża kolejka)

no to kiedy mam sciagac? jak gram online? :stuck_out_tongue: wtedy mam lagi jak…

Zenek Rolnik

A może zamiast labidzić gdzie giną moje posty, zastanowisz się nad tym co wypisujesz na forum :? :? :?

To co zacytowałem jest kompletnym bzdetem, bo niby jak by userowi cokolwiek pobierało jakby program był zablokowany którym kolwiek ze sposobów :? :? :?

Najlepiej w godzinach otwarcia sklepów z oprogramowaniem i wypożaczalni filmów 8) 8) 8)

no dziwne, bo nawet na zablkowanych portach i zablokowanym przez firewall bitcomet sciaga, sprawdz i wtedy krytykuj :roll:

A w tym poscie było tez zawarte pytanie jaka jest ilośc sedów która jest tu głowną przyczyną.

A co o zniknieciu 3 pochwał tez cos wiesz :stuck_out_tongue:

:hahaha:

igorenek najlepiej szukaj plików z dużą ilością seedów i małą ilością peerów, wypróbuj Azureusa, ja w nim mam największy transfer.

Ja polecałbym BitTorrenta… moze dlatego, ze sie do neigo przyzwyczailem… :]

no tak ale jak tego szukac ? przeciez tam nie ma jak w np emule search… a jak zmienie program to bede musial od poczatku sciagac?

Ja tam wole Bittorenta od poczatku go uzywam nie mam problemów :slight_smile:

Używam BitCometa,mysle że to najlepszy klient BitTorrenta :slight_smile:

Używam BitComet juz od ponad roku i transfery mam eleganckie no ale oczywiscie z angielskich torrentów bo polskie to :x .BitComet RLZ :slight_smile: