Ktory klient torrenta lepszy

(Igorenek) #1

no wlasnie mialem bittorrent i sciagalem z niego pewien plik. ciagnelo po 20kb. slyszalem ze bardzo dobry jest bitcomet. no to zainstalowalem :slight_smile: sciagam inny plik a tu max 10kb ciagnie ;/ ktory klient wedlug was jest lepszy? i jesli sie go zmienia to trzeba plik od nowa sciagac czy od momentu do ktorego sie sciagnal?

(Mancunian) #2

Wed艂ug mnie lepszy jest BitTottent. Kiedy艣 u偶ywa艂em takowych program贸w i lepiej spisywa艂 si臋 w/w.

(Kulpek) #3

Dla mnie lepszy jest BitComet 8) Ja nie mam tych problem贸w z predko艣cia :lol: u mnie sciaga sie w porywach do 100 kb/s ale to tylko w nocy

(Floox Pl) #4

Bitcomet najlepszy !!

(iGreq) #5

Ja zawsze uzywam BitComet, jak si臋 b臋dzie mia艂o porty odblokowane, du偶o seed贸w, to b臋dze ci膮g艂o dobrze na na BitT jak i na BitC. :wink:

(Mix Er) #6

Moim zdaniem bitcomet jest lepszy.a predkosc to zalezy tez od przepustowosci serva.mi comet szybko sciaga pliki.zazwyczaj nim sciagam z servow bo tam sporo ciekawych zeczy jjest heeh:]

(El Presidento) #7

Obydwa programy s膮 niczego sobie :roll:

Wszystko za艂ezy od ilo艣ci os贸b udost臋pniaj膮cych dany plik czyli seeed贸w.

Jak pisze kolega jest ich raptem 3 wiec nie ma co sie dziwi膰 8)

Pozostaje jescze pytanie , czy masz programy odblokowane w firewallu oraz czy porty p2p s膮 odblokowane :?

(Igorenek) #8

mam NIS2005 i tam ustawilem ze bitcomet ma zawsze dostep do neta :slight_smile: czy to starczy?

(Ford Fokus) #9

A ja mam Azureusa i sie ciesze :smiley:

A z tych to mi si臋 wydaje, 偶e BitComet lepszy, u偶ywa艂em go przez kr贸tki czas.

(Igorenek) #10

hoho dzisiaj sie zawiodlem na tym bitcomecie :evil: zostawilem kompa na noc zeby sie sciagnelo jakies 50% pliku (1.73gb). wczoraj okolo 11 bylo 13%. zgadnijcie ile bylo jak wstalem鈥 36.1% :evil: :frowning:

(Ford Fokus) #11

No c贸偶, nie ka偶dy seeduje ca艂膮 noc, wi臋kszo艣膰 wtedy wy艂膮cza kompy i 艣pi :smiley: Zdarza si臋, to nie wina BitCometa tylko seed贸w i peer贸w (mo偶e jest za du偶a kolejka)

(Igorenek) #12

no to kiedy mam sciagac? jak gram online? :stuck_out_tongue: wtedy mam lagi jak鈥

(fiesta) #13

Zenek Rolnik

A mo偶e zamiast labidzi膰 gdzie gin膮 moje posty, zastanowisz si臋 nad tym co wypisujesz na forum :? :? :?

To co zacytowa艂em jest kompletnym bzdetem, bo niby jak by userowi cokolwiek pobiera艂o jakby program by艂 zablokowany kt贸rym kolwiek ze sposob贸w :? :? :?

Najlepiej w godzinach otwarcia sklep贸w z oprogramowaniem i wypo偶aczalni film贸w 8) 8) 8)

(El Presidento) #14

no dziwne, bo nawet na zablkowanych portach i zablokowanym przez firewall bitcomet sciaga, sprawdz i wtedy krytykuj :roll:

A w tym poscie by艂o tez zawarte pytanie jaka jest ilo艣c sed贸w kt贸ra jest tu g艂own膮 przyczyn膮.

A co o zniknieciu 3 pochwa艂 tez cos wiesz :stuck_out_tongue:

(Ford Fokus) #15

:hahaha:

igorenek najlepiej szukaj plik贸w z du偶膮 ilo艣ci膮 seed贸w i ma艂膮 ilo艣ci膮 peer贸w, wypr贸buj Azureusa, ja w nim mam najwi臋kszy transfer.

(d偶asny) #16

Ja poleca艂bym BitTorrenta鈥 moze dlatego, ze sie do neigo przyzwyczailem鈥 :]

(Igorenek) #17

no tak ale jak tego szukac ? przeciez tam nie ma jak w np emule search鈥 a jak zmienie program to bede musial od poczatku sciagac?

(Rafik 89) #18

Ja tam wole Bittorenta od poczatku go uzywam nie mam problem贸w :slight_smile:

(Duda) #19

U偶ywam BitCometa,mysle 偶e to najlepszy klient BitTorrenta :slight_smile:

(:: Radziu ::) #20

U偶ywam BitComet juz od ponad roku i transfery mam eleganckie no ale oczywiscie z angielskich torrent贸w bo polskie to :x .BitComet RLZ :slight_smile: