Który kombajn multimedialny wybrać

Przymierzam się do zakupu jakiegoś PDA, smartphona. Mam na ten cel ok. 1200-1300zł. Interesowały by mnie nokia n95 i spv m650 przede wszystkim. Może ktoś ma coś innego ciekawego godnego uwagi. Maszyna będzie używana do wszystkiego więc wszystko jest ważne no poza wyglądem bo to mnie mało interesuje. Ciekawi mnie nokia E61 jeszcze. Czy może warto poczekać i dozbierać trochę hajsu na HTC TyTN II?

Oczywiście!

Polecam także HTC TyTn (pierwsza wersja) to będzie to czego szukasz :smiley:

no widzę właśnie że się opłaca dołożyć te pare stówek. Praktycznie sprzętowo jest dokładnie 2 razy lepszy od spv m650 i tak szybkiego. I jeszcze wm6.

Może SE P1?

ponoć strasznie zamulony

a może n82??

N82 to ulepszona (w wyglądzie bo parametry ma te same) N95

wolisz slidery weź N95 a jak wolisz zwykłe fony to N82…

na jedno wychodzi

EDIT:

n82 ma xenona a n95 zwykłą led…

n95 ma luzy jak się go otwiera…

w n95 nie ma szybki ochraniającej lcd więc jak nosisz klucze gdzie telefon to n95 odpada

n95 8gb ma tą szybkę ale jak masz włączony GPS to musisz mieć go otworzonego… w aucie jest to strasznie niewygodne…

n82 ma czulszy odbiornik gps niż n95…

odpowiedź jest prosta:

N82

A ja na to Samsung i600.

Pełna klawiatura, WiFi, HSDPA, 3G, klawiatura QWERTY, Windows Mobile 6, Mobile Office (Word, Excel, PowerPoint), mozliwosc ogladania filmów w rewelacyjnej jakości, odtwarza muzyke w świetnej jakości. Masa programów do znalezienia w internecie.

Mam już ten telefon od miesiąca i do tej pory zadziwiają mnie jego możliwości.

i600 ma gorszy proc, ma 1,3MPx (n82 ma 5MPx) ma mniej kolorów na wyś. (n82 ma 16M a i600 ma 64k) nie ma HSCSD, nie ma radia…

widzałem worda na symbiana s60v3 :stuck_out_tongue:

filmy nawet ja mam :slight_smile: (DivxPlayer)

w ogóle mnie nie rusza mimo windowsa do którego jestem bardziej przekonany jak do symbiana

ciekawie nawet ma czujnik położenia jak się na bok obróci to wyświetlacz się dostosowuje do położenia…fajny bajer. A jak w n82 z sms? Dobrze się pisze? Bo jak widzę tego rodzaju klawisze jakie ona ma to mnie odstrasza. Bawiłem się od kumpla k550 z takimi klawiszami to myślałem że mnie coś weźmie…porażka

przyjemnie się pisze sms :slight_smile:

w komisie się nim bawiłem :stuck_out_tongue:

nie bolą palce :slight_smile:

Ja polecił bym ci Nokie N95 8GB :mrgreen:

Jak dla mnie to najlepszy wybór z tych telefonów, które masz do wyboru.