Ktory komunikator polski zjada najmniej pamieci?

ktory komunikator polski zjada najmniej pamieci? i rownoczesnie obsluguje siec gadu-gadu?

AMD_Fan

w KŚ był test “10 komunikatorów lepszych od GG, a ty którego używasz” (czy jakoś tak :P)

I wygrał Tlen, pod prawie każdym względem :slight_smile:

Najmniejsza zasobożerność oraz multum wtyczek.

Choć ja osobiście używam K onnekta :slight_smile:

Ze wszystkich komunikatorów jakie miałem najmniej pamięci zjada AQQ. No i obsługuje GG, ICQ i Tlen.

dokładnie podobnie jak Falkner miałem już wiele komunikatorów i AQQ najbardziej mi przypadł do gustu.Także ma dużo wtyczek!! i zrzera mało zasobów systemu! :wink:

ja rozwniez polecil bym tlena … ma duzo opcji ,obsługuje GG … ‘‘pamieci’’ hmmm tak jakby go nie bylo … :smiley:

ja polecil bym zdecydowanie Konnekt , jest naprawde lekki i ma sporo wtyczek, podobnie jak AQQ które teraz używam, dla odmiany :smiley:

Jakby nie było pamięci czy tlena :mrgreen: polecam AQQ

Tlen z 1.5 MB RAM + wtyczka do czyszczenia zbędnej pamięci

A ja ci proponuje zobaczyć nowy komunikator od interii, posiada protokół gg , tlena, i działa spoko, a jak nie to jeszcze masz spika, także polecam

a skad moge pobrac ten komunikator interi?

ze strony znajomych interi

daj link bo na http://www.interia.pl nie moge znalezc…

ie7 : ty chyba nie wiesz o czym mówisz, kom. interii jest jeszcze w becie a ty już go polecasz… boże

Proponuje, sciągnąć interesujące Cie komunikatory i samemu przetestować, bo co z tego że ktoś powie że cośtam zajmuje mu 3 mb jak w swapie jest 20 ? albo inny powie że ma 10 mb w swapie 0 ale bez wtyczek… sam dobierz to co Ci jest potrzebne

http://komunikator.interia.pl/ ale jeśli chodzi ci o jak najmniejsze zużycie RAMu to Tlen jest najlepszy

Drogi kolego, co z tego że to wersja beta ?

Chodzi wysmienicie, to samo jest z windows Defender, mimo że to beta wszyscy go polecają :roll: boże

wyśmienicie ? hahahah nie rozśmieszaj mnie… Zacytuje jedną znaną mi osobę “Ja bym się wstydził takie coś wydać w takiej formie”

Miranda