Który laptop do 4300 zł ma najlepszą kulturę pracy (cichy i niskie temperatury)

Witam, szukam laptopa do gier do 4300zł i ważny jest dla mnie układz chłodzenia i hałas. Obecnie ciężko jest stwierdzić, która recenzja jest sponsorowana i jak jest naprawdę, dlatego proszę was o pomoc. Chce znaleść najlepszy stosunek ceny do jakośći (parametry te same tylko chodzi o rzecz takie jak serwis, wytrzymałośc, hałas, temperatury itp.) Moje propozycje (chętnie poznam inne



Do grania i tak warto mieć podstawkę chłodzącą oraz poczytaj o undervoltingu

Z tych wymienionych to oczywiście Dell, łatwy w czyszczeniu, prosto rozbudujesz do 16GB RAM no i Thunderbolt 3 pod stacje dokujące itp.

Teraz przeglądając allegro natknąłem się na coś takiego 700zł różnicy a jest już 16gb ramu (jedna kość) i gtx1060 max-q

Co o tym sądzisz?

Za tyle polowałbym na nowe legiony Y730-15 jak wyjdą :wink:

a lenovo nie ma przypadkiem fatalnego serwisu?

Przynajmniej ma już Polsce a nie w Niemczech.

W dobrej cenie o podobnych parametrach do laptopów które wybrałeś zobacz laptop Acer Nitro 5.

Godną uwagi propozycją w kwocie 4,2k jest Asus FX504GE.

Z droższych warto rozważyć Lenovo Legion Y530.


Pw. Y530 w wersji z Windowsem bez dysku SSD, który można dokupić i polecam to zrobić, bo przyspiesza pracę laptopa. Wersja z wbudowanym już SSD jest znacznie droższa i dlatego najtaniej wyjdzie dokupić dysk SSD i zamontować w domu samemu.

Cześć!
Sprzęt do pracy (laptop) tutaj sporo też wypisane laptopów mi się spodobał Legion Y530 z takim dziwnym chłodzeniem z tyłu jeszcze ciut za ekranem i na benchmark miał całkiem niezły wynik w chłodzeniu - tylko ja zastanawiam się nad wersją z Windowsem, moim zdaniem bez oprogramowania lenovo ciężko będzie wydusić z niego co trzeba (zresztą dotyczy to wszystkich laptopów chyba).

Legiony to jest bardzo dobry wybór. Mają dobre parametry i do tego świetne chłodzenie. Także śmiało choćby y530 możesz brać jak było wyżej pisane.

No sprzęt mega

Prawda, legiony to mocarze i sama używam :wink: Nie ma co się martwić o ten serwis, bo słyszałem odmienne zdania, że jest całkiem ok.

Jeżeli chodzi o kulturę pracy najlepiej aktualnie wypada Lenovo
Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB/Win10X GTX1050Ti