Który laptop wybrać?

Cześć! Mam pytanie, jaki laptop jest najbardziej opłacalny z tych niżej wymienionych?
Chciałbym aby “pociągnął” Wiedźmina, może jakąś Fifę, coś na długie zimowe wieczory.
Wstawiam linki do laptopów.

Z góry dziękuję za pomoc!

A ile chciałbyś maksymalnie przeznaczyć na laptopa?

1 polubienie

Do 1000 zł najlepiej, a najbardziej jak na razie podoba mi się ten numer 1, tylko czy te dyski to nie jest duży problem?

Z tego walcz o Asusa, reszta pójdzie za sporo ponad 1k.

1 polubienie

Ja od dawna jestem fanką lenovo, mam drugiego laptopa już właśnie od tej firmy i jest po prostu super! Mają chyba jedną z lepszych reklam, a co za tym idzie stosunek jakości do ceny jest mega w porządku :wink:

A jest jakiś konkretny powód, dla którego chcesz laptop a nie PC? Te stare kloce i tak niezbyt nadają się do przenoszenia…bo są klocami. :wink: A do tego starymi, już z nieco “zużytym” układem chłodzenia + na pewno nieco zdegradowaną baterią.

Są pewne bariery, i tak: nie kupuje się telefonu poniżej 500 zł dla do zdjęć, samochodu na wycieczki za 5000 zł, i laptopa do gier (nawet używanego) - poniżej 1000 zł.

Laptop bardziej mobilny od komputera, szukam po prostu laptopa, żeby sobie pograć tak jak wyżej napisałem w zimowe wieczory, a teraz mam starego laptopa, który już swoje przeszedł więc szukam dla niego zastępcy, a nie chcę za dużo wydać ze względu na brak czasu i myślę, że taki do 1000 by mi starczył.

Owszem, jest bardziej mobilny, ale czy jest Ci to po prostu potrzebne? :slight_smile: W takiej cenie ciężko o sprzęt do grania bez ukrytych wad. Z powyższych z każdym coś jest nie tak, jest też gdzieś jakoś fizycznie uszkodzony itd. FIFA to też nie jest CS czy Fortnite i ma swoje wymagania - minimum 8GB RAM, porządny GPU…

Jeżeli chodzi o wydajność 3 model Lenovo wypada najlepiej.

Zrozum, że u niektórych używanie komputera w domu to nie siedzenie przed biurkiem, a wygodne zakopanie się w łóżku pod kołderką, dla mnie dokładnie po to jest laptop.

Zrozum, że autor nic o tym nie napisał, więc czekam na jakikolwiek powód wyboru laptopa ponad PC. Wielu chce laptopa bo jest bardziej cool i móc go raz na rok gdzieś wynieść. Jednak w takim budżecie trzeba iść na kompromis i zwyczajnie PC byłby lepszy.

Ja widzę, szanowny @panicagaming, że Ty lubisz ludziom wybierać sprzęty przez pryzmat swojego spojrzenia. Musisz zrozumieć, że to co jest dla Ciebie zaletą, dla kogoś może być wręcz wadą.

Aha, a jak Ty za każdym razem wciskasz swój punkt widzenia to jest OK, :joy:
Wyczuwam smak hipokryzji…