Który laptop wybrac?


(Gargulec4) #1

Proszę poradzcie mi co wybrać:

1.Asus A6R 5059 http://www.agito.pl/index.php?pid=30635 z dodatkowym ramem

  1. Toschiba Satellite L20-181 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22955 z dodatkowym ramem

3.FUJITSU-SIEMENS AMILO L1310G http://allegro.pl/item108845885_amilo_l ... _wifi.html

Co wybrać?

Słyszałem że trzeci ma najlepszą matrycę skolei Toshiba to Toshiba. wielkośc dysku dlamnie nie jest ważna.Asus za to jest bardzo dobrze uposażony


(Plutex) #2

ja polecam asusa, kupiłem tydzień temu i nie nażekam:D kupiłem też w agito, paczka doszła w 20 h.


(Gargulec4) #3

a jakość matrycy? i wykonania? starsze gierki śmigają?


(Plutex) #4

jak starsze. NOWE SIE NIE TNĄ !!

Matryca good!


(Bambo 5) #5

Moim zdanie zdecydowanie lepszy


(Ironside) #6

Miesiąc temu kupiłem tego asusa i b. polecam. Był tylko mały problem z instalacją Suse 10.0 - trzeba ściągać dodatowe sterownik dla karty graficznej ATI Radeon i drobne kłopoty z myszą na usb (oczywiście pod Linuxem). Tuchpad bez problemów.

Toshibę dyskfalifikuje 12 miesięczny okres gwarancji a co do Fujitsu to mam prywatne uprzedzenia - zbyt dużo laptopów tej firmy widziałem w workach u znajomych informatyków.

By nie reklamować sklepu w którym kupowałem, proponuję skorzystać z wyszukiwarki na http://www.skapiec.pl - pozwala wyszukac najtansze oferty na rynku. Wyglada na to że sklep który wybrałeś nie jest najtańszy. Tani ... ale nie najtańszy.


(Yacor) #7

Ja również polecam Asus, mam A6000. Wady zauważone to problem z wbudowaną IRDA, ciężko zmusić ją do działania; checkmail - programik obsługujący niebieską kontrolkę w laptopie nie działa, nawet po załadowaniu poprawionej wersji z netu. Po prostu kontrolka nie świeci. Oraz, jednak nie wiem skąd "to" się wzięło, "kurze" na matrycy http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight= . Ale reszta znakomicie, cichutki, kamerka wysoka jakość.