Który laptop z Media Markt?

(Kkorniak) #1

Link do najnowszej gazetki mediamarkt:

http://www.mediamarkt.pl/gazetki/polska ... polska.pdf

Chce sie zapytac czy warto kupic ktorys z laptopow ktore sa tam pokazane :?: Jak tak to ktorego polecacie najbardziej :?: I czemu :?:

(W O L F) #2

Kupiłem Acera 5610 i jest rewelacyjny co ważne dałem 6 koła mniej niż taki sam w innym sklepie- warunki gwarancji są takie same

(Nowy10) #3

toshiba

(Tomekvip22) #4

HP ścisła czołówka wśród producentów tylko wygląd maja trochę taki :x

(Zbych ) #5

ale nie laptopów w tym są akurat jedną z najgorszych firm w dodatku składających laptopy na częściach no-name jak już co to myślę że toshiba robi dobre laptopy zwłaszcza pod względem wytrzymałości wpełni nadające się do częstego przenoszenia , Fujitsu Siemens też dobre "maszyny" ale zbyt delikatne raczej nadające się na biurko.

(Kozza) #6

Fujitsu Siemens Dlaczego ? Mają świetną proporcje cena/jakość. Już za 3500 wypatrzysz coś bardzo wydajnego z GF GO 7400, lub ATI, poza tym era Inteli GMA950 powinna się skonczyć bo nie nadają sie do niczego. A tak na marginesie Amilo Pro mają świetny desing, ekran glass, i porządne wykonanie

(Kkorniak) #7

gogo22 mowisz ze Inteli GMA950 to karta do niczego. no ale ona jest zamontowana np. w tej toshibie z tej gazetki i kosztuje ten laptop 4200zl.

ta karta faktyczenie do niczego sie nie nadaje :?:

jak tak to jaka grafike do laptopa polecacie :?:

(Ramirez1) #8

a gdzie opcja Żaden ??

(Joan Sunshine) #9

Nie kupuj lapa w Media Markcie, dobrze Ci radzę. Będziesz mieć problemy z gwarancją. Co do HP > Zbych co Ty wygadujesz? Składają kompy na jak najbardziej MARKOWYCH częściach, jak nie wierzysz mogę Ci dać wyciąg z Everesta czy czego tam chcesz z mojego lapa. Trzeba tylko uważać na model.

(Kkorniak) #10

ramirez1 moze bys napisal jak Ci nie pasuje jaka firme polecasz a nie nabijal posty :!:

Joan a Ty jaka najbardziej polecasz :?:

(Ramirez1) #11

skoro nalegasz to na upartego polece ci Acera i nic nie nabijam

(Kobra10) #12

zaraz poleci lawina obelg, ale zgadzam jakies pół roku temu kupilem 2 lapy -> acer i Fujitsu Siemens. acer chodzi jak przecinak, prawie 24h/7, a Fujitsu Siemens tylko od 8-16, siemens oddawany był juz 2 razy na gwarancje ->dvd i zaczeły bad-pixel'e wyskakiwać (na 3 miesiecznym kompie) ;/ obudowa jakas taka delikatna, dzwiek z głosników nie do porównania z acer'em. i mogłbym długo i długo wymieniac. a dodam ze Fujitsu Siemens był o ponad 1000 zł droższy od acer'a

(Djdude) #13

ja sie pare razy spotkalem z acerem i powiem ze nie jest zly. Szczerze mowiac ja bym nie wzial z Media zadnego laptopa czy kompa. Aktualnie serwisuje laptopy Maxdaty i powiem wam ze sa 2 modele 6100 i 8100 na ktore warto zwrocic uwage. Reszty nie polecam :smiley: jezeli chodzi o HP to jak najbardziej skladaja sie z markowych podzespolow. Kupowac laptopa?? Na pewno nie w Media itp sklepow. Co do gwarancji to nie ma problemow, bo przychodza laptopy z tych sklepow bez problemu.

(Joan Sunshine) #14

Zależy, jaka gwarancja. W ciągu roku tak. Potem masz rękojmię za którą odpowiedzialny jest sprzedawca i może być kicha;]

(Kkorniak) #15

Dobra to teraz konkretnie:

http://www.komputronik.pl/Notebooki/Tos ... ,id,38096/

czy ten może być :?:

procesor sadze ze dobry, ram 1gb ok, ekran 17cali ok, tylko czy ta grafika moze byc :?: laptop nie bedzie wykorzystywany do grania - mzoe czasem do ogladania filmow. njwyzej do ogladania zdjec i takich biorowych robot :?:

(fiesta) #16

Bardzo trafny wybór, ale tu go masz prawie 300 zł taniej:

http://www.speedlinerc.pl/product_info. ... cts_id=868

(Kobra10) #17

wystarczy, a nawet za dobry jak chcesz tam tylko word, excel itp... :smiley:

no prosze, a w ankiecie ACER prowadzi :smiley:

(fiesta) #18

Tylko ze względu na cenę, odnośnie jakości to koło Toshiby sobie może tylko potuptać

8)

(Djdude) #19

Kkorniak ten notebook to trafny wybór. Jedyne co mnie niepokoi to matryca 17' ja nie lubię gigantów :slight_smile: no i jeszcze grafika :slight_smile: jeżeli nie będziesz grywał w wymagające gierki to dobrze wybrałeś.

(Kkorniak) #20

martindude wedlug mnie im wiekszy monitor tym lepiej :smiley: a jak juz wczesniej mowilem bede co najwyzej ogladal filmy, zdjecia itd. grac nie bede :wink: