Który laptop z Media Markt?

Link do najnowszej gazetki mediamarkt:

http://www.mediamarkt.pl/gazetki/polska … polska.pdf

Chce sie zapytac czy warto kupic ktorys z laptopow ktore sa tam pokazane :?: Jak tak to ktorego polecacie najbardziej :?: I czemu :?:

Kupiłem Acera 5610 i jest rewelacyjny co ważne dałem 6 koła mniej niż taki sam w innym sklepie- warunki gwarancji są takie same

toshiba

HP ścisła czołówka wśród producentów tylko wygląd maja trochę taki :x

ale nie laptopów w tym są akurat jedną z najgorszych firm w dodatku składających laptopy na częściach no-name jak już co to myślę że toshiba robi dobre laptopy zwłaszcza pod względem wytrzymałości wpełni nadające się do częstego przenoszenia , Fujitsu Siemens też dobre “maszyny” ale zbyt delikatne raczej nadające się na biurko.

Fujitsu Siemens Dlaczego ? Mają świetną proporcje cena/jakość. Już za 3500 wypatrzysz coś bardzo wydajnego z GF GO 7400, lub ATI, poza tym era Inteli GMA950 powinna się skonczyć bo nie nadają sie do niczego. A tak na marginesie Amilo Pro mają świetny desing, ekran glass, i porządne wykonanie

gogo22 mowisz ze Inteli GMA950 to karta do niczego. no ale ona jest zamontowana np. w tej toshibie z tej gazetki i kosztuje ten laptop 4200zl.

ta karta faktyczenie do niczego sie nie nadaje :?:

jak tak to jaka grafike do laptopa polecacie :?:

a gdzie opcja Żaden ??

Nie kupuj lapa w Media Markcie, dobrze Ci radzę. Będziesz mieć problemy z gwarancją. Co do HP > Zbych co Ty wygadujesz? Składają kompy na jak najbardziej MARKOWYCH częściach, jak nie wierzysz mogę Ci dać wyciąg z Everesta czy czego tam chcesz z mojego lapa. Trzeba tylko uważać na model.

ramirez1 moze bys napisal jak Ci nie pasuje jaka firme polecasz a nie nabijal posty :!:

Joan a Ty jaka najbardziej polecasz :?:

skoro nalegasz to na upartego polece ci Acera i nic nie nabijam

zaraz poleci lawina obelg, ale zgadzam jakies pół roku temu kupilem 2 lapy -> acer i Fujitsu Siemens. acer chodzi jak przecinak, prawie 24h/7, a Fujitsu Siemens tylko od 8-16, siemens oddawany był juz 2 razy na gwarancje ->dvd i zaczeły bad-pixel’e wyskakiwać (na 3 miesiecznym kompie) ;/ obudowa jakas taka delikatna, dzwiek z głosników nie do porównania z acer’em. i mogłbym długo i długo wymieniac. a dodam ze Fujitsu Siemens był o ponad 1000 zł droższy od acer’a

ja sie pare razy spotkalem z acerem i powiem ze nie jest zly. Szczerze mowiac ja bym nie wzial z Media zadnego laptopa czy kompa. Aktualnie serwisuje laptopy Maxdaty i powiem wam ze sa 2 modele 6100 i 8100 na ktore warto zwrocic uwage. Reszty nie polecam :smiley: jezeli chodzi o HP to jak najbardziej skladaja sie z markowych podzespolow. Kupowac laptopa?? Na pewno nie w Media itp sklepow. Co do gwarancji to nie ma problemow, bo przychodza laptopy z tych sklepow bez problemu.

Zależy, jaka gwarancja. W ciągu roku tak. Potem masz rękojmię za którą odpowiedzialny jest sprzedawca i może być kicha;]

Dobra to teraz konkretnie:

http://www.komputronik.pl/Notebooki/Tos … ,id,38096/

czy ten może być :?:

procesor sadze ze dobry, ram 1gb ok, ekran 17cali ok, tylko czy ta grafika moze byc :?: laptop nie bedzie wykorzystywany do grania - mzoe czasem do ogladania filmow. njwyzej do ogladania zdjec i takich biorowych robot :?:

Bardzo trafny wybór, ale tu go masz prawie 300 zł taniej:

http://www.speedlinerc.pl/product_info. … cts_id=868

wystarczy, a nawet za dobry jak chcesz tam tylko word, excel itp… :smiley:

no prosze, a w ankiecie ACER prowadzi :smiley:

Tylko ze względu na cenę, odnośnie jakości to koło Toshiby sobie może tylko potuptać

Kkorniak ten notebook to trafny wybór. Jedyne co mnie niepokoi to matryca 17’ ja nie lubię gigantów :slight_smile: no i jeszcze grafika :slight_smile: jeżeli nie będziesz grywał w wymagające gierki to dobrze wybrałeś.

martindude wedlug mnie im wiekszy monitor tym lepiej :smiley: a jak juz wczesniej mowilem bede co najwyzej ogladal filmy, zdjecia itd. grac nie bede :wink: