Ktory laptop?

Sory za banalne pytanie, ale prosze o pomocne odpowiedzi:

wybor 1.

Acer Aspire 9504 WSMi

wybor 2.

Toshiba Satellite M60-164

Bedzie do zastosowan domowych (czyli filmiki gierki internet i reszta) ale tez do obrobki grafiki na Photoshopie. Ogolnie wybor jest prosty ale myla mnie te wszystkie hypertransporty, hypertreidningi, centrino technology itp. Jak mozecie pomoc konstroktywnie to bardzo dziekuje.

PS

Sory za polskie znaki ale takowych nie posiadam. Linkow tez nie dalem, ale nie z lenistwa tylko prawy klawisz jest zablokowany i nie moge wklejac nic.

hej… Porównałem te 2 modele i wydaje mi sie ze Toshiba jest bardziej wypasiona ale to nie znaczy ze masz brać moje słowo na serio i kierować sie przy zakupie, to tylko moja opinia ,a tak na marginesie oba modele są super no i cenowo tez (hihih) swoja drogą uważam ze laptopy sa jeszcz drogie oczywiscie te lepsze modele dlatego jeszcze bym sie wstrzymał z kupnem takiego sprzetu jeżeli masz go uzywac do gier czy filmów Pozdrawiam.

Bierz marke samą w sobie. Toshiba produkuje najmniej zawodne laptopy (zaraz po nich sony o IBM)

Nawet jesli miałby byc droższy i słabszy ja bym brał Toshibe. Osttanio sam zakupiłem (tylko ze l20-183) i jestem bardzo zadowolony.

A acery lubia się wieszac i przegrzewać…