Który lepszy telefon?

Mam pytanie jaki telefon wybrać siemens c60 lub sagem myx5m oba modele ma zbliżone funkcje. Pomożecie w wybirze??

bo

się dość często zawiesza :frowning: (Wiem bo moja Mama go posiada)

Nie no ale masz problem bierz siemensa bez zastanowienia. Miałem doczynienia z obydwoma i wiem ze sagem to shit a ten szczególnie. 8)

tylko Nokia. nie bierz ■■■■ z Chin

Jesli masz te dwa fony do wyboru to zdecydowanie bierz siemensa , poniewaz ma on aparat doczepiany na ktorym dosyc dobrze wychodza zdjecia czego nie posiada ten sagem.Wiec lepiej bierz tego C60 ale musisz sie przygotowac na to że moze ci sie wieszac i mulic , o wczytywaniu gier nie wspomne (min. 1 min na odpalenie)

ja mam Nokię 6020 i chodzi jak nie wiem co? Lux telefon.

Siemens. Sagemy są dla mnie dziwne, jakoś nie umiem się do nich przyzwyczaić.

Zdecydowanie Sagem. Nie lubię Siemensów, ale nie dlatego radzę Sagema, tylko wiem, bo miałem z obydwoma do czynienia :slight_smile:

master_zonk6 a myślisz że nokia gdzie produkuje fony ? Chiny chłopie chiny…

Z tych dwóch Sagem X-5m służył mi dobre pare lat (około 3-4), jedyna wada to wyświetlacz… ale i tak polecam tego fona, Siemens C60 fon jak fon, nic nie ma. Też polecam, ale x5m ma po prostu więcej bajerów i jak masz już wybierać to Sagem będzie lepszym wyborem niż C60.

zgadzam się z tobą. Możliwe, że tańsze Nokie są produkowane w Chinach. Ja mam wyprodukowaną na Węgrzęch :slight_smile: