Który lepszy - The Bat! czy Thunderbird?

Witam. Proszę o poradę - który program pocztowy jest lepszy - Thunderbird czy The Bat!?

Obecnie używam Thunderbirda ale zastanawiam się czy nie warto przejść na The Bat! ponieważ ciągła walka ze spamem zaczyna mnie po mału dołować (może The Bat! ma jakieś lepsze filtry antyspamowe?) Proszę o wypowiedzi osoby które korzystały/miały styczność z tymi programami.

Programy antyspamowych masz pełno :stuck_out_tongue:

A lepszy jest thunderbird :smiley:

Do TB za dużo programów antyspamowych nie ma :wink:

Bat nie sprawdza pisowni na bieżąco, przynajmniej tak było jak kiedyś używałem i dlatego poszedł u mnie zapomnienie. Wolę Outlooka 2003, a co do spamu lepiej polegać na filtrach wbudowanych w większość pakietów zabezpieczających. Pozdrawiam

Gdzie ty masz tę skrzynkę pocztową, że tyle spamu. Ja od wielu lat udostępniam adres mailowy(Onet, Interia, WP, Google) gdzie się tylko da i spamu nie dużo. Może warto zmienić adres i niech właściciel serwera martwi się o spam.

Skrzynkę mam na Yahoo. Spam jest dobrze rozpoznawany bo zawsze ląduje w folderze spam (webmail), ale TB także pobiera wiadomości z tego folderu.

nie wiem jak w yahoo ale z gmaila nie pobiera z folderu spam poczty.może gdzieś się to ustawia?

jest taka możliwość