Który model monitora LG jest lepszy?

Mój 9 letni monitor dogorywa i muszę kupić nowy. Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami LG



Monitor będzie używany do codziennego urzytkowania i gier takich jak Assassin’s Creed Cyberpunk 2077 i większości gry RPG. Dlaczego LG ? mam zaufanie do tej firmy, mój obecny monitor tej firmy wytrzymał tyle lat bez żadnej awarii, 2 telewizory, też bezawaryjne do tej pory. Proszę o poradę i dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

Zdecydowanie ten drugi, zwłaszcza jak jest w takiej cenie. oglądałem mniejszy model i efekt super, 1 ms reakcja, 75Hz i super kolory. Ten pierwszy jest nastawiony tylko i wyłącznie na kolory.

Rozmawiałam przed chwilą z konsultantem x-komu i też doradzał ten 75 hz. Jeszcze dziś pojadę go kupić :slight_smile:

Powiem, że jestem zachwycona ! Różnica w odbiorze jest kolosalna, piękne, żywe kolory, mnóstwo ustawień. W starym monitorze nie miałam HDMI tylko D-Sub. Różnica jakby z malucha przesiąść się do mercedesa. Przeskok technologiczny przez 9 lat jest dla mnie bardzo duży.

Cieszę się, że pomogłem, sam się zastanawiam nad przesiadką na ten model :slight_smile: