Który modem do neostrady?

W niedługim czasie mam zamiar podpisać umowe w związku usługą neostrada TP, z tego powodu chciłabym sie dowiedziecć , który modem najlepiej się “sprawuje”. Do wyboru mam: Sagem F@ast 800 usb, Speedtouch 330 usb, Speedtouch 516(i) oraz Speedtouch 546(i)

Brał bym Sagema bo mniejsze z nim są problemy.

bardzo ciekawe… :x

Dobra rada, Sagema trzymaj się lepiej z daleka :wink:

Jeżeli chcesz modem usb (za złotówke), to bierz ST330

A ST516 i 546 to routerki …i za nie musiał byś nieco zapłacić :roll:

Tu masz cennik

Z moich doświadczeń wynika, że tepsa nawet nie patrzy na to jaki modem zamawiałeś, tylko wysyła to co akurat mają pod ręką. Raz, w pracy zamawiałem ST330, dostałem Sagema. Do domu zamawiałem Sagema, dostałem ST330.

Hm, najlepiej zamów to czego nie chcesz, to dostaniesz to drugie :smiley:

Speed Touch 330 Jeszcze problemu z nim nie miałem. Fakt, że nie jestem w tepesie tylko u innego operatora, ale do neta też mi dali ten modemik i problemów nie mam więc polecam. A wygląda estetycznie więc nie musisz go chować nigdzy pod biurko ;]

Ja też go mam i nie narzekam!! A kumpel ma tego bialego sagema i mu sie juz raz zepsuł…

przez rok mam sagema i nie mam tez zadnych problemów

wszystko zalezy jaki tam niewypał sie trafi poprostu trzeba mieć prawdziwe nieszczescie.

speed touch 330 jest OK, ale jest tak: Uważaj jaki modem dostaniesz, bo są dwa: Czarny prostokąt i srebrna wielka mysz, a srebrny 330 często się psuje.

Co za bzdury gadacie , normalnie żal mi was :x

kosior6 tylko w miare normalnie gada , polać mu polać…

Wybierz jeden z tych , oba są dobre nie miałem z nimi jakich kolwiek problemów…

Ech. Jakoś dziwnie bo ja mam srebrnego 330 i od dwóch lat mi się nic z nim nie stało. lol

Ja kiedys miałem Speedtouch 330 usb i sprawował sie OK wiec moge Ci go polecić

A ja zamawialem Thomsona, a gosciu przywiozl Sagema F@st 800 E2T. Nie mam z nim problemow.

też go teraz mam i także problemów nie sprawia, dlatego go polecam :!:

Polecam z czystym sumieneim :!:

modemy Sagema F@st 800 są przez TP wycofywane, więc weź Speedtouch 330