Który monitor wybrać

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze monitora, skłaniam sie do zakupu LG W2252TQ-PF lub LG L227WT-PF, lecz waham się który wybrać, chciałbym by był to monitor w miarę uniwersalny do uzytku domowego.

Dzięki za podpowiedź.

LG W2252TQ-PF

LG W2252TQ-PF/L227WT-PF // HP W2207h / NEC 225WXM / NEC 225WNX idź do sklepu, obadaj i kup, który bardziej ci pasi.

Btw, nie sugeruj się specyfikacją podawaną przy monitorach LG bo to ściema nad ściemami icon_lol.gif

ja mam mniejszego brata L227WT-PF i tego właśnie mogę Ci polecić

Bierz: LG W2252TQ-PF

Nic innego, polecam.

Pozdrawiam :wink:

LG L227WT-PF jest dużo lepszy.

Piotrek_20 , pod jakim względem?

g… uzik prawda. http://www.digitalversus.de/duels.php?t … 3112&ph=12

W2252 ma o wiele lepszy input lag. dzięki czemu wygrywa w pięciu pierwszych testach gdy obraz jest w ruchu, ma lepszy kontrast, lepsze odwzorowanie kolorów do rzeczywistości (test trzeci od dołu, najlepiej jeśli wszystko będzie na 1 d E albo 2 d E już sam nie pamiętam, w każdym razie W2252 wypada tam lepiej. gamma podobna ale nie wiem o co chodzi. ostatni test - katy widoczności poziome na identycznym poziomie, pionowe są lepsze w W2252. co do jasności to sobie można samemu ustawić.

a może jakiegoś samsunga??

nie samsunga nie bierz. Weź LG W2252TQ-PF polecany już wcześniej.

dlaczego nie samsunga? [-X Ja mam już od dawna (17" 713N+pivot) jakoś nic mi sie z nim nie stało jeszcze - 36m-cy gwarancji. 8)

dzięki za pomoc, wybrałem w2252, maniekz mi trochę namieszał, zwłaszcza tymi necami, dzięki