Który monitor wybrać?

Witam!

Jutro jade kupić monitor, w sklepie mam dwa podobne, który z nich wybrać, nie chce linków z allegro tylko który jest lepszy z tych co podałem!

LG

ASUS

Wolał bym LG, ale zato asus ma lepszy kontrast i nie umiem sie zdecydować i licze na opinie specjalistów :slight_smile:

musi być monitor kupiony w tym sklepie?

musi być 22-calowy?

Już taki sobie upatrzyłem i jestem dość mocno przekonany, a co aż tak tragicznie trafiłem?

po prostu za około 700zł można kupić lepszy monitor (od tych podanych) w innym sklepie

Nie mam dużych wymagań, chce kupić coś w miare dobrego, dość taniego i po blisku :slight_smile: Bez żadnych zbędnych komplikacji.

Ten LG jest dobry, ja bym wziął niego, chociąż zobacz jeszcze 227WT-PF

L227WT-PF jest za drogi, kosztuje ok. 880zł, a kolega z tego co wiem może wydać do 700zł

Tak, zgadza się :slight_smile: Dzięki uprzejmości efazeti na gg poszeżyła się moja wiedza na temat monitorów, mam jeszcze tyko jedno pytanie, czy ten monitor posiada takie wejście DVI które spasuje do mojej karty (bo wyczytałem że są rózne rodzaje tych zlącz) a karta to nVidia GeForce 7600GS 512 Mb DDRIII.

tutaj możesz nieco poczytać o DVI

tak dla pewności to podaj dokładną wersję karty, tzn. nazwę producenta także

ale na 95% będzie działać :slight_smile:

Właśnie z tego czytałem i tak, ten monitor ma wejście DVI-B, a moja karta ma DVI-I (dual) (zobaczyłem na wtyczce :stuck_out_tongue: ) i sądze że nie powinno być problemu ale dla pewności spytam. :slight_smile:

z kartą graficzną była przejściówka do d-sub.

Tak, dostałem przejściówke z DVI na D-SUB, gdyż mój tymczasowy monitor CRT posiada wejście d-sub. Technik czy jak moja karta ma DVI-I, a monitor DVI-B to czy będą jakieś zakłocenia?

mogą ale nie muszą być ja mam stary (ale lepszy od każdego LCD) monitor CRT a karta graf. tylko wyjście na dvi , przejściówka nie pogorszyła obrazu.

nie będzie.

Ok dzięki, czyki moge bez problemu kupować :slight_smile: