Który odtwarzacz - foobar czy AIMP

Hej! Który z tych programów jest lepszy? AIMP czy foobar? Winamp odpada (Długie ładowanie i obciążenie systemu).

Chcę żeby był szybki, i nieobciążający.

Używam AIMP i jestem zadowolony. Fobbara niestety nigdy nie używałem.

Skoro go nie testowałeś, to po co piszesz?

Bierz foobara:) Nie pożałujesz :slight_smile: Pozdro

Używałem zarówno F2k jak i AIMP-a, foobar2000 bardziej mi przypadł do gustu, większe możliwości tuningu bez nadmiernego obciążania systemu.

BTW. sla17, nie obrażaj innych dlatego, że napisał swoją opinię o AIMP tylko, chociaż nie używał f2k. To nie powód…

Nie obrażam nikogo - zadaję pytanie, jaki cel ma pisanie opinii, jeżeli nie korzystało się ze wszystkich wymienionych programów. Opinia wtedy jest w sumie niepotrzebna, bo autor wypowiedzi nie obsługiwał drugiego programu.

lecz jeśli uraziło to autora postu - najmocniej przepraszam, celem mojej wypowiedzi nie było obrażenie nikogo.

Korzystałem z tego i z tego i zostałem przy Foobarze2000. Jak dla mnie jest b. dobrym odtwarzaczem.

To ja też się wypowiem na temat tych programów.

Obecnie używam Aimp2 już długi długi czas, lecz w trakcie tego kilka razy próbowałem się przesiąść na Foobar’a, ale zawsze kończyło się tym samym (odinstalowaniem). Dlaczego? nie dlatego, że był wolny czy miał słabą jakość dzwięku, wręcz odwrotnie był szybki i jakością równał się z Aimp’em, ale trzeba się było trochę pobawić w EQ, gdzie aimp ma już gotowe ustawienia, z foobar’em miałem dużo problemów żeby zmienić jego wygląd i w końcu się podałem :smiley: (korzystałem z poradników itp ale nic z tego). Aimp2 ma wszystko co potrzeba i to dlatego gości na moim kompie już tyle czasu.

Co do winampa to nie chce tego widzieć na swoim kompie haha :smiley:

testowałem oby dwa…

aimp to pod tuningowany winamp…

wole foobara