Który office jest lepszy?

Mam takie pytanko jak w temacie. Prosze was o odpowiedź w ankiecie :slight_smile:

2000 8)

Dlaczego sądzisz, że 200 jest lepszy od 2003. Dałbyś jakieś screeny!

2003 zbyt kolorowy :? Nie można normalnie pracować bo oczy aż wariują.

2000 normalny, szary, elegancki, spokojny :slight_smile:

Jak dla mnie office xp

Chociaż z niecierpliwością czekam na office 12 ==> ten zapowiada się wręcz świętnie.

ofice 2007 jest nailepszy!

Wydaję mi się, że rozmawiamy tutaj o typowych dwóch officach mianowicie 97 i 03. Uważam, że temat jest beznadziejny, gdyż wiadomo, że kolejne wersje Office wprowadzaja jakieś zmiany. A te kolorowe designy napewno da się jakoś zmienić. Ogólnie to temat nadający się do kosza :?

Ale czy te zmiany mają jaki kolwiek wpływa na poprawienie dostępu do funkcji ukrytych? Czy poprawia jakoś użytkowania?

Temat kosz.

Dlaczego do kosza. Chcem się tylko jak najwięcej dowiedzieć.

U mnie jest temat “Który office jest lepszy?”.

:wink:

Moim zdaniem ten nowszy 8)

A to może Ankieta - Win95 czy WinXP?

A jak pobrać Offica 2007. Bo jak czytałem to ma się w etapie z CD key`ami na stronie (i elementami do ściągnięcia) ma wyśfietlić sie CONTINIUE, a mnie tym czasem wyśfietla się CLOSE. Jak mam na to poradzić (tak a propo jak jesteśmy w temacie Office).

muwicie który lepszy pakiet ale trzeba się zastanowić do czego bo do domowego pisania

pierduł to i 97 starczy :wink: :wink:

kubagavron , gratuluje, avansu na moderatora :twisted:

A tak co do tematu, zasadniczo do zastosowań domowych spokojnie wystarczy nawet poczciwy 97, 2003 wprowadził zmiany, ale tak naprawdę mało istotne dla domowego użytkownika. Gdyby nie to że za darmo dostałem office’a 2000 to z pewnością dalej korzystałbym z 97 ;]

Pisze się:

mówicie

To tak w ramach akcji :slight_smile:

:wink: