Który OpenOffice?

Witam. Mam pytanie. Chcę zainstalować na swoim komputerze OpenOffice ale może mi ktoś powiedzieć zym się różnią te edfycje?:

-OpenOffice.org

-OpenOffice.ux.pl

-OpenOfficeT7

Z góry dziekuję za odpowiedź.

EDIT:

Wielkie dzięki!

Wybierz wersję org. Jedynie potem będziesz musiał zainstalować słowniki. Informację jak to zrobić znajdziesz na http://pl.openoffice.org/.

Wersja ux ma już zainstalowane słowniki, ale nowe darmowe wersje ukazują się z opóźnieniem .

Wersja T7 też ma zainstalowane już słowniki, ale ma wkurzające wyskakujące reklamy i okienka pomocy.

Wybierz wersję org 2.3 (zdecydowanie lepsza od 2.2.1)

Ja polecam tą dystrybucję , od wieki wieków więc sam rozumiesz , posiada również moduł sprawdzania automatycznej pisowni , co jest bardzo przydatne. :slight_smile:

Sam używałem tej wersji przez długi czas. Niemniej nie chce mi się czekać na wersję 2.3 chociaż wersja ta jest już dostępna dla tych, którzy kupili wersję pudełkową (opcja sprawdzania aktualizacji mówi, że jest nowa wersja). Poza tym zainstalowanie słowników w wersji org to tak naprawdę banał (kilkanaście kliknięć).

Wypróbuj tą OpenZone.pl bo już od dawna jest wersja 2.3, a z OpenOffice.ux.pl aktualizacja do nowej wersji trwa nie więcej do 1 miesiąca.

A najlepiej oryginalnego lub przetłumaczonego na j.polski z .org.

Na temat O.O.org 2.3 mam pytanie do tych co zainstalowały, Czy u was plik instalacyjny kiedy klikacie by rozpakować otwiera się z komunikatem że plik niema prawidłowego podpisu cyfrowego ?

Dziękuje za odp

U mnie zainstalowało sie bez problemu bez żadnych komunikatów o błędach. spróbuj jeszcze raz pobrać plik instalacyjny najlepiej ze strony:

http://pl.openoffice.org/

Zobacz

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=104

Pozdrawiam

ja używałem wersji openoffice.ux.pl, denernowało mnie, że nie można zrobić aktualizacji przez program, tylko trzeba od nowa instalować. ostatnio przeszłem na openoffice.org 2.3 pl, ktoś mi mówił, że tu można zrobić aktualizację przez program, więc zobaczymy.

Jest już ja mam i używam i spisuje się supper,

a najlepsze we wszystkich open officach że sa darmowe :smiley: