Który pad wybrać do 50 zł

Witam.

Potrzebuję naprawdę bardzo szybko odpowiedzi który pad wybrać:

http://allegro.pl/pad-apollo-gp-3020-do-pc-gwarancja-2-lata-gdansk-i1356422731.html

http://allegro.pl/gamepad-saitek-p580-colour-rumble-pad-i1363362106.html

http://allegro.pl/speedlink-xbox-360-style-gamepad-usb-pc-i1355906257.html

pada używać będę raczej tylko do fify 11

kupiłbym tego xbox360 ale nie wiem czy “sięganie” do tego drążka po lewej nie będzie męczące (w fifie praktycznie cały czas używa się drążka)

oczywiście czekam też na inne propozycje do ww kwoty

a więc proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję

Dodane 13.12.2010 (Pn) 21:50

a i jeszcze ten:

http://allegro.pl/pad-logitech-dual-action-gamepad-gw-12-mies-fv-i1350208495.html

http://allegro.pl/logitech-dual-action-game-pad-nowa-wersja-nowe-hit-i1360554771.html

trochę wykracza poza budżet ale jeżeli jest tego wart no to czemu nie.

a poza tym czy nie będzie to ryzykowny zakup? bo pisze że “Refurbished - jest to oryginalny produkt, który został zwrócony do sklepu w krótkim czasie po dokonaniu zakupu (najczęściej nie dłuższym niż 14 dni) z powodów innych niż usterki techniczne - np. nie był kompatybilny ze sprzętem, był niechcianym prezentem itd. Część towarów jest też zwracana do producenta od dystrybutorów, np. z powodu uszkodzonego pudełka.Wszystkie towary klasy Refurbished zostały przetestowane przez techników oraz zakwalifikowane jako w pełni sprawne. Towar jest w dobrym stanie i w pełni sprawny technicznie ale nie posiada oryginalnego opakowania i może posiadać ślady użytkowania. Dzięki temu można nabyć oryginalny produkt po jeszcze korzystniejszej cenie.”

ale boję się żeby nie był jakimś szajsem :?

a więc czekam na odpowiedzi

Ja tam kupiłem jakąś podróbkę pada z Playstation1, gra się wygodnie, cena około 14 zł.

czekam i proszę o więcej odpowiedzi

Pad, jak pad. Wystarczy ten z niższej półki, jeśli nie jesteś jakiś PRO.

http://allegro.pl/pad-pc-komputerowy-du … 73889.html

Mam taki sam od około 3 miesięcy również gram tylko w fifę i nie narzekam. Do tego zależy od jakiego sprzedawcy trafisz. Bo ja mam np rok gwarancji. Więc polecam. Działa na xp jak i na windows 7

dobra dzięki wielkie za te odpowiedzi ale czy mógłby jeszcze ktoś wypowiedzieć się na temat pada od xbox-a

jeżeli ktoś grał na takowym w fife lub pes-a to niech się wypowie (chodzi mi o drążek, czy nie jest to męczące dla ręki że on jest u góry?) :slight_smile:

Wszystko, wszystkim, ale pad za 6,49? :o

6.49 + wysyłka ale działa bardzo dobrze jest dobrze wyprofilowany drążki chodzą bardzo przyzwoicie jak za taką cenę.

czy mógłby ktoś mi odpowiedzieć?

Osobiście mam tego Gamepada Speedlink Strike 2

Tu masz dodatkowe zdjęcia.Grałem na nim w FIFE jak i w PES’a i sprawuje się bardzo dobrze,ręce mi się w nim nie pocą ,jest wygodny i ma wibracje,za tą cenę jak dla mnie jest bardzo dobry,spełnia me oczekiwania,mam nadzieję ,że spełni i Twoje…Drugiego Gamepada jakiego mogę poleci to Logitech Rumblepad 2 Vibration Feedback leży bardzo dobrze w dłoni ,gra na nim to prawdziwa przyjemność , nie wciskają się przypadkowe przyciski podczas np. “skrętów na krzyżakach” ,w prawdzie przekracza Twój budżet ,ale jest wart swej ceny … :slight_smile: Używałem obydwa Gamepad’y więc mogę Ci je śmiało polecić… :slight_smile: Co do tego Gamepada - jest według mnie nie opłacalny ,ponieważ w moich odczuciach przyciski podczas gry w FIFE wciskały mi się przypadkowo ,gdy np. strzelałem prosto to strzelało mi na skos i ciężko było ucelować (nie mam grubych palców) ,a silniczki nie pracowały tak jak należy (bardzo słabo wibrowały)…To są moje prywatne odczucia ,nie musisz się nimi sugerować ,ale możesz wziąć je pod uwagę… :slight_smile: PS. tego Apollo używałem u kolegi przez około 4 godziny i ręce mnie bolały po rozgrywace… Pozdrawiam…