Który pakiet serwerowy jest najlepszy

Witam,

Który pakiet serwerowy w stylu apache + MySQL + PHP (na Windowsa) jest najlepszy, najbardziej funkcjonalny i rozbudowany. Zależy mi również na prostej obsłudze. Aktuanie waham się między Krasnalem, WebServ i XAMPP. Możecie podawać inne, jeżeli według was są lepsze i odrazu pisać dleczego sa lepsze.

Sorry wszytkich jeżeli ten wątek już był ale nie mam czasu teraz na długie szukanie, a tutaj jest tyle teamów gdy się wpisze coś do szukajki, że bym siedział pewnie z 3 h zanim bym cos znalazł. Zależy mi na szybkiej i uzasadnionej odpowiedzi.

Pozdrowienia,

Psb

Ja polecam XAMPP`a. Szybka i bezproblemowa instalacja, przyjazny i prosty interface. Używam ponad rok i nie było z nim nigdy żadnych problemów.

ja osobiście testowałem jedynie WebServa i Krasnala… zdecydowana przewaga WebServ’a moim zdaniem, miałem też okazje przekonać się jak działa support - bezproblemowo, szybko i przede wszystkim skutecznie

Ja polecam

:arrow: WebServ

Bardzo dobry

Dobra powiedzmy, że pod wpływem tych 3 postów wyeliminowałem Krasnala. Treaz trzeba wybrać międzi WebServ a XAMPP, ktoś używał obydwóch??

Ja ci powiem tak. Miałem Durona 800MHz i 192RAM oraz GeForca 2 64. Na tej konfiguracji stał serwer. Krasnal + SQL + Serwer gry MU i jeszcze mogłem sobie pograć. W porywach miałem 30 osób on-line. Normalnie 15. Jak zainstalowałem WebSerwa. To niedość, że mi się przycinał to nie działał prawidłowo. Krasnal jest sprawny i ma wiele paczek. http://www.krasnal.tk

MU… kiedyś się grało nocami, stare dobre czasy… No to powiedzmy, że nie eliminuje krasnala. Też kiedyś miałem krasnala, tylko troche dawno i mógł sie troche zmienić od tamtego czasu, a np. WebServ polepszyć. WebServ teraz właśnie zainstalowałem. Myśle, że też dobry a co z XAMPP’em? Podobno tez dobry…

Teraz to tak myśle, że to aż nie ma tak wielkiego znaczenia, który wybiore. Potrzeny jest tylko Apache, MySQL, PHP, No-IP. mgłbym wszystkie elementy oddzielnie zainstalować i też by było dobrze. Byle serwer spełniał swoje zadanie, a chyba każdy z tych je spełnia. :slight_smile:

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 18:54

Jak można mieć 192 MB RAM’u? Są takie kości?

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 18:58

Co to ma być - ostatnia wersja krasnala to 2.7?? Przecież ja taką miałem z rok temu. Oni nie aktualizują??

Miałem 2 kości. 128 i 64

A WebServ wcale nie jest lepszy :stuck_out_tongue: Ja też miałem 1.3 przed krasnalem 2 lata temu.

A ja polecam VertrigoServ. Stabilny mały i wydajny. Nie spowalnia kompa(przynajmniej u mnie). Często aktualizowany. http://vertrigo.sourceforge.net/

Polecam

A ma PHP, MySQL, Apache ??

Składniki:

-Apache

-Php

-MySql

-SQLite

-SQLiteManager

-PhpMyAdmin

-Zend Optimizer

Brakuje mi tutaj modułu do dynamicznego DNS.

Ale dałem z tymi kościami, ale ja ostatnio ponieżej 128 MB nie kojarze :wink:

To sobie doinstaluj no-ip, a potem włącz serwer.

Testowałem tego Vertrigo i jest trudniejszy w obsłudze. Krasnal prosty tym bradziej, że można dociągnąć do niego apache2 i MySQL4

Myślę, że wybiore WebServ, tam od razu jest no-ip. W Krasnalu i XAMPP’ie też jest od razu?? Chyba nie ma. WebServ jest równie prosty w obsłudze co Krasnal, a pozatym ma dobry kontakt i pomoc.

Może xamppa?

Też powinno być no-ip.