Który Powermixer do LDM PLP 312?

Posiadam kolumny LDM PLP 312 jaki byłby lepszy Powermixer do tych kolumn BEHRINGER PMP 2000 czy ADS PMR 10. Później bym dokupił do moich kolumn aktywnego suba i by było git tylko jaki powermixer był by lepszy

Skoro masz kolumny LDM, to może do tego mikser też LDM, np LDM SMX-810R2. A jeżeli masz wybór między tym Behringerem a ADS to ten Behringer jest lepszy - większa moc, dodatkowe wyjście na sub (nie wiem jak ten ADS), i wyglądem też o wiele lepszy. Ten ADS wygląda jak jakaś zabawka.

Dobra a jakie dokupić kable do kolumn?? Wiem że mają być Speakony a jaka długość starczy 2x20m?? Jakie polecacie??

Mój sprzęt to 2x LDM PLP 312 + BEHRINGER PMP 2000. Nie wiem jakie okablowanie wybrać. Proszę o jakieś rady

Czy te kable były by dobre do mojego sprzętu?? Czy 20m by mi starczyło czy też nie?? http://www.allegro.pl/item1048878895_ac … ml#gallery

Dodane 01.06.2010 (Wt) 18:19

Proszę o szybkie odpowiedzi bo to jest bardzo ważne

Taki kabel jest bardzo dobry, więc jak masz pieniądze to bierz taki. Jak potrzebujesz kabel 20m to bierz taki, jak nie to bierz krótsze - są 5m, 10m, 15m.