Który producent GeForce'ów jest według was najlepszy?

Moja poprzednia ankieta dotycząca kart ati cieszyła sie dosyć duża popularnością, też kilka osob pytało o ankietę taką jak ta dzisiejsza:

Który producent GeForce’ów jest według was najlepszy?

Zagłosowałem na GALAXY , ponieważ dla mnie jest dobry , bo sam go mam : p

nVidia rox 8) Nigdy nie miałem problemów :stuck_out_tongue:

Najszybsza EVGA > klik mam ją. :lol:

Palit :smiley:

Ehh, znowu będzie licytacja i każdy będzie chwalił, to co ma :stuck_out_tongue:

Sam mam Galaxy, ale zagłosowałem mimo wsztystko na Gainward-a.

To absolutna maestria jak dla mnie pod wzgledem wykonania i jakości.

Zawsze dobre notowania miał Gigabyte za swoje grafiki.

Galaxy weszło przebojem na rynek, oferując za stosunkowo nieduże pieniądze dobre jakościowo karty z dużo lepszymi niż konkurenci pamięciami i chłodzeniem Zalmana.

Głosik na Gigabyte ode mnie ;). Pewnie dlatego że takiego producenta kartę mam ale magik ma rację (od początku do końca nie jesśli chodzi o gigabyte’a :P)

O kurcze, zapomniałem napisać któy producent jest moim faworytem :wink:

A więc według mnie najlepszym producentem GeForce’ów jest:

EVGA

Robi mocne karty, zawsze dołącza do nich dużo ciekawych rzeczy, mają świetne chłodzenie i są mają duże możliwości oc :wink:

Obejrzyj obecne PCB Gainwarda i Palita (Palit kupił Gainwarda), to samo, lekkie różnice w chłodzeniach, np siatka i inny wentylator, radiator wygląda identycznie.

Często jedzie na referencyjnych PCB i chłodzeniach, żadne rewelacje.

Ulubionego producenta nie mam jak coś kupuje to firmą się nie kieruje, ale nigdy nie kupił bym żadnej karty mediona i x-power nie polecam.

Według mnie każda firma oferuje co innego.

Ja zagłosowałem na Galaxy ponieważ wydają fabrycznie podkręcone karty i to jest zaufana firma.

EVGA również wydaje karty po OC i tak samo - firma bardzo dobra.

PALIT - najlepsze karty w kategorii JAKOŚĆ/CENA bo można kupić bardzo tanią, zarazem wydajną i bardzo podatną na OC kartę :slight_smile:

Dla mnie nVidia.

EVGA - wczoraj, dziś, jutro, zawsze !!

EVGA ma prawie zawsze referencyjne chłodzenie

palit miał problemy z kartami za czasów fx5200 :wink:

gigabyte są podobno nie podatne na OC i mają głośne chłodzenia…

galaxy są ok bo często dają wydajne chłodzenie zalman, choć nie zawsze

z asusuem jeszcze się nie spotkałem…

nie ma inno3d co jest też dobrym producentem…

zotac to też bardzo porządne karty, tak jak xfx

forsa są bardzo awaryjne nie polecam!

bfg są jak narazie najlepsze bo dają dobre chłodzenia i mocno przetakowane karty… które można podkręcić jeszcze bardziej :wink:

PS. miałem gigabyte 6600 i prolink fx 5200… i gf 4 mx ale jakiej firmy to nie mam pojęcia :wink:

Wg mnie Gainward, to taki Mercedes wśród GF, tylko że słabo sie podkręca, ale kto tuninguje Mercedesy? :mrgreen:

Oddałem głos na nVidie.

czemu? przecież właśnie ona robi najgorsze karty (gorsze to forsa i medion)

referencyjne wszystko i słabo się kręcą… lepsze bfg/zotac/xfx w ostateczności galaxy z lepszym chłodzeniem (zalman lub coolermaster)