Który program antywirusowy kupić?

Jutro wujek jedzie do sklepu kupić sobie do domu antywirusa i powiedział że jeśli z nim pojadę doradzić mu to zakupi mi również taki pakiet zabezpieczający. Okazja nie byle jaką to pragnę skorzystać tylko problem w tym że nie orientuje się zbytnio co wybrać a że już późno trudno mi analizować i porównywać antywirusy dla tego kieruje krótką piłkę do Was i co byście wybrali na moim miejscu?

Polecam Nortona Internet Security 2009, całkowicie go zmienili :slight_smile: Bardzo minimalne zużycie zasobów :slight_smile:

Najpierw podaj konfigurację sprzętową komputera bo jeśli masz starszy komputer to lepiej aby coś ci sklecić z darmowych programów a poza tym było już z miliard takich tematów na forum:

:arrow: viewtopic.php?f=16&t=315916&p=2084595&hilit=Pakiet+zabezpieczaj%C4%85cy#p2084595

:arrow: viewtopic.php?f=16&t=295996&p=1968247&hilit=+Pakiet+zabezpieczaj%C4%85cy#p1968247

więcej: :arrow: search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=%2BPakiet++%2Bzabezpieczaj%C4%85cy++

Jednak aby nie zbaczać z tematu polecam ci KIS 2009 korzystam z niego już od roku i oferuje bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny…

Konfiguracja mojego komputera i wujka jest nie gorsza niż procesor Core 2 Duo 2 GHz i 3 GB RAM system to Vista

darmowy avg i jakis dobry progran anty trojan np Ad-Awere SE i kasperczaka itd można wysmiać :PP nie ma sensu płacić za coś co nie jest w 100% skuteczne :PP

Autograf weź się schowaj tym AVG bo z darmowym Avirą czy już z płatnym kasperskym nie ma szans .

gawcyk a ty żeś taki informatyk że nie wiesz jakiego wybrać AV ? A ty z wujkiem macie wspólny komputer ?

Ja używam Kasperskiego i takiego ci polecam , jeśli ustawisz aby wszystkim cię informował to nic nie może się stać .

Jak już chcesz wydać pieniadzę to Kaspersky Internet Security

Witam. Moim zdaniem najlepszy jest ESET Smart Security 4.0.314 PL, jest dokładny i super lekki.

Bardzo rzeczowa porada :stuck_out_tongue:

Norton bardzo udoskonalił ostatnie wersje samego AV jak i pakietu NIS, są wysoce skuteczne i zabierają mało zasobów komputera. Obecnie Norton jest w czołówkach testów (łączenie z Kasperskim i NODem).

Kaspersky polecam

zgadzam się z Pioter233 , polecam Kaspersky Internet Security

OTy kosmos.JNJN

Ja polecam Norton IS 2009

Polecam Norton Internet Security

Antywirus kupiony. Ją sobie kupiłem KIS 2009 a wujek NIS 2009. Potestujemy oba i zobaczymy co za rok bardziej opłacać się będzie kupić.