Który program antywirusowy poradzi sobie z siszyd32.exe?

Bardzo proszę o pomoc. Walcze już drugi dzień !!

Dodane 16.01.2010 (So) 9:37

Chcialam jeszcze dodac ze wczoraj Dr.Web CureIt.

zadnych wirusow nie wykryl

Trzeba było uprzedzić lub skontaktować się z Moderatorem, że masz niemiecki System i niemiecką klawiaturę, więc pisownia polska jest trudna do zrealizowania.

Ponieważ tego nie wyjaśniłaś, więc Twój temat trafił do śmietnika.

Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie.

Wklej do Notatnika :

File::

c:\windows\TEMP\~TMC.tmp

c:\windows\Temp\_ex-08.exe

c:\dokumente und einstellungen\Rafal.RAFAL-A50D50A84\Startmen\Programme\Autostart\siszyd32.exe

c:\windows\system32\fjhdyfhsn.bat


Registry::

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\KernelFaultCheck]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\CTFMON]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\CTFMON]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\sysgif32]

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe

-------->60876047vu9.gif

Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log).

Daj ten log, który powstanie w trakcie usuwania.

jessi

Dzieki serdeczne. Narazie poczekam na wynik Malwarebytes, bo znalazl 4 zainfekowane obiekty, a potem zrobie tak jak napisalas. Jeszcze pytanko czy musze wejsc w trybie awaryjnym aby to zrobic ??

Można to zrobić w Trybie Normalnym.

Pokaż raport z MBAM, bo może on usunie to wszystko i nie będzie potrzeby używania Scriptu.

jessi

Jestem po sknowaniu Malwarebytes i komp chodzi normalnie ale na wszelki wypadek wysylam raporcik do wgladu za co z gory ogromnie dziekuje : http://wklej.to/IpBr

A więc nie ma potrzeby użycia Scriptu, bo MBAM już usunął, co trzeba.

EDIT:

Nie, jednak jeden plik nie został usunięty, więc użyj tego Scriptu.

jessi

Przepraszam za moja zielonosc ale najprawdopodobinej usunelam combofix bo nie potrafie go znalezc. Czy to oznacza ze musze na nowo sciagac combofixa ??

Spróbuj usunąć ręcznie.

Jak nie uda się to daj znać.

Masz może OTL?

jessi

Wyrzucilam recznie i mam nadzieje ze wiecej juz niczego niema. Dziekuje dziekuje !!