Który program antywirusowy poradzi sobie z siszyd32.exe?

(Cheppi27) #1

Bardzo proszę o pomoc. Walcze już drugi dzień !!

-- Dodane 16.01.2010 (So) 9:37 --

Chcialam jeszcze dodac ze wczoraj Dr.Web CureIt.

zadnych wirusow nie wykryl

(jessica) #2

Trzeba było uprzedzić lub skontaktować się z Moderatorem, że masz niemiecki System i niemiecką klawiaturę, więc pisownia polska jest trudna do zrealizowania.

Ponieważ tego nie wyjaśniłaś, więc Twój temat trafił do śmietnika.

Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie.

Wklej do Notatnika :

File::

c:\windows\TEMP\~TMC.tmp

c:\windows\Temp\_ex-08.exe

c:\dokumente und einstellungen\Rafal.RAFAL-A50D50A84\Startmen\Programme\Autostart\siszyd32.exe

c:\windows\system32\fjhdyfhsn.bat

Registry::

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\KernelFaultCheck]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\CTFMON]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\CTFMON]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\sysgif32]

>>Plik>>Zapisz jako... >>> CFScript

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe

-------->60876047vu9.gif

Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log).

Daj ten log, który powstanie w trakcie usuwania.

jessi

(Cheppi27) #3

Dzieki serdeczne. Narazie poczekam na wynik Malwarebytes, bo znalazl 4 zainfekowane obiekty, a potem zrobie tak jak napisalas. Jeszcze pytanko czy musze wejsc w trybie awaryjnym aby to zrobic ??

(jessica) #4

Można to zrobić w Trybie Normalnym.

Pokaż raport z MBAM, bo może on usunie to wszystko i nie będzie potrzeby używania Scriptu.

jessi

(Cheppi27) #5

Jestem po sknowaniu Malwarebytes i komp chodzi normalnie ale na wszelki wypadek wysylam raporcik do wgladu za co z gory ogromnie dziekuje : http://wklej.to/IpBr

(jessica) #6

A więc nie ma potrzeby użycia Scriptu, bo MBAM już usunął, co trzeba.

EDIT:

Nie, jednak jeden plik nie został usunięty, więc użyj tego Scriptu.

jessi

(Cheppi27) #7

Przepraszam za moja zielonosc ale najprawdopodobinej usunelam combofix bo nie potrafie go znalezc. Czy to oznacza ze musze na nowo sciagac combofixa ??

(jessica) #8

Spróbuj usunąć ręcznie.

Jak nie uda się to daj znać.

Masz może OTL?

jessi

(Cheppi27) #9

Wyrzucilam recznie i mam nadzieje ze wiecej juz niczego niema. Dziekuje dziekuje !!