Który program do szpiegów mi polecicie?

Od dawna uzywam ad-aware 6, jednak ostatnio program przestal pobierac aktualizacje, a mozliwosc recznego

pobierania nie brzmi optymistycznie, dlatego chcialbym zainstalowac inny produkt, ktory pomoze mi usunac

spyware and adware z komputera. Wiec piszcie zalecane programy z opinia :slight_smile:

Ad-Aware 2008 na 30 dni masz wersje Plus a potem wersje Free ja korzystam z niego i jestem bardzo z niego zadowolony

Ad-Aware 6.0 to stary program,juz dawno byla nowsza od niego wersja 1.06

Cycus , wypróbuj Spybot Search and Destroy.

Kupiłbym Spyware Doctor ale czy jest on wart swojej ceny ? Jest lepszy od Spybota i Ad aware ?

Tak, jest on lepszy od ad aware i spybota :slight_smile: Dorzuć do tego jakiegoś dobrego av i będzie spox. :slight_smile:

Spybot Search and Destroy i Spyware Doctor to programy szpiegujące a nie antyszpiegowskie za które się podają,znajdują sie one na liście programów wątpliwej reputacji,jest wiele takich fałszywych programów które zamiast chronić szpiegują nasz komputer i umożliwiają wykradnięcie naszych danych,usuwanie plików,które wskazują te programy tylko szkodzi i niszczy nasz system operacyjny,nie wieżysz??spytaj dobrego informatyka,ja tak zrobiłem i wiem,że lista programów wątpliwej reputacji jest wiarygodna a programy znajdujące się na tej liście naprawde szkodzą

:hahaha:

Jasne, że są programy wątpliwej reputacji, które nie pomagają, tylko szkodzą. Z pewnością nie należą do nich jednak Spyware Doctor, a już tym bardziej Spybot S&D. Jako jego użytkownik poczułem się nieco urażony, gdyż mam go od bardzo dawna i nigdy nie sprawiał problemów, był stabilny i skuteczny, dobrze wykrywał szpiegi i pomagał w ohcronie mojego kompa. Jeśli Spybot byłby programem szpiegującym to musiałby wysyłać dane z mojego komputera bez mojej wiedzy. Tymczasem Spybot łączy się z internetem tylko podczas pobierania aktualizacji (chyba logiczne), a ten proces mam pod całkowitą kontrolą, bo aktualizacja odbywa się ręcznie.

Co do tematu, to bardzo polecam Spybota, gdyż jest skuteczny i dokładny, a poza tym odznacza się bardzo wysoką stabilnością (nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek mi się zawiesił lub sprawiał inne problemy). Spyware Doctor też jest chyba niezły, aczkolwiek nigdy go nie używałem.

Pozdrawiam.

poczytaj sobie lepiej liste programów watpliwej reputacji,przeszukaj dobrze ,a jeszcze bedziesz mnie przepraszac i sam przyznasz mi racje

Moim zdaniem najlepszy jest SpySweeper - ale tylko do jednorazowego wymiecenia śmieci (są działające przez ileś tam dni wersje trial). Do jednorazowego - bo SS mocno obciąża system. Ale śmieci wymiata naprawdę dobrze.

kolejny program z listy programów wątpliwej reputacji #-o =D>

Scorpion18,

Webroot to firma wątpliwej reputacji? Ciekawe. I pewnie dlatego ten program sprzedają w polskich sklepach.

Scorpion18 , dla ciebie to chyba wszystkie programy antyspyware są programami wątpliwej reputacji. Zastanawiam się, czy lista, z której korzystasz, nie jest wątpliwej reputacji. :?

Więcej czasu nie będę tracił na tę kłótnię, bo nie chcę tu robić offtopa.

Człowieku, pokaż mi tą listę; programy te to cenione programy do usuwania spyware i nowością jest, że są na tej liście :slight_smile:

@Scorpion18 jestem ciekawy skąd Ty czerpiesz swą “wiedzę”?

Może te programy znalazły się na liście pana M…