Który program jest lepszy: KIS czy F-Secure?

Który program jest lepszy Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 czy F-Secure Internet Security 2007?? Który z tych programów lepiej zabiezpieczy mi komputer przed wirusami itp ??

Chciałbym znać opinie ludzi co mieli jeden i drugi program.

Lepszy

napisz dlaczego lepszy?

lepsza ochrona i tyle

nie skreślał bym tak od razu f secura właśnie go testuje i nie jest zły ma kilka modułów skanujących w tym antispyware od lavasoft (Ad-aware)

Czyli Xeth wybrałbyś F-Secure ?? czy KIS 7 ??

na razie mam oba a jak bym miał wybierać to wybrał bym kasperskyego co nie znaczy ze f-secure jest gorszy i z tego co zauważyłem komputer spowalniają oba tylko w innych momentach no może jednak kaspersky trochę bardziej

Ja bym wybrał Kasperskiego.Sam go używałem i spisywał się świetnie , systematyczna aktualizacja , wysoki poziom skanowania , skuteczna ochrona dysków itd.Podobno w 7 szybciej odbywa się proces skanowania dysków , pobierania aktualizacji.Nie wiem , bo nie testowałem 7.

Tylko ten Firewall mnie nie przekonał…

A co do F-Secure , nie wiem bo nie używałem nigdy.

skanowanie niestety trwa jeszcze dłużej niż w 6 a jak jest włączona heurystyka to tragedia z tego co zauważyłam to norton skanuje bardzo szybko i mniej przymula komputer

Więc chyba wybiore KIS 7, bo widze tutaj dużo postów za KIS.

A macie może jakieś statystyki porównań obu programów czy nie za bardzo ??

zajrzyj na http://www.av-comparatives.org/ tam jest porównanie av a nie baz wirusów i kaspersky nie jest na 1 miejscu jak w innych testach

ja w antywirusach ufam tylko kasperskyemu :slight_smile: