Który Shrek najlepszy?

:mrgreen:

piszcie i głosujcie dlatego ten Shrek akurat najlepszy czyli najciekawszy najsmieszniejszy itp i td

Ja głosuję na Shreka 1.

Wg mnie jest najśmieszniejszy :faja:

Chociaż Shreka Trzeciego nie widziałem.

Do kina idę dopiero jutro :frowning:

wg. mnie shrek to ogólnie porażka

pierwsza część była nawet możliwa, ale filmy tego typu nadają się do obejrzenia tylko raz – potem to już są nudy

byłem na Shrek 3 i jest najlepszy ze wszystkich części

A ja tam mogę oglądać wiele razy i jeszcze mi się nie znudził :stuck_out_tongue:

Ja w poniedzaiałek lecę na Shrek 3 to zagłosuję ale z tego co widzę po zwiastunach Shrek 3 wymiata …

Ja tylko obejrzałem Shreka 1 i stwierdziłem, że 2,3 to jeszcze większa lipa i nie oglądałem.

Temat jest bezsensu ponieważ takich tematów może być bardzo dużo np. kto oglądał Pszczółkę Maje ? i który odcinek był najlepszy ?

Shrek 1 czy 2 to są fajne filmy ale tylko do 3 obejrzenia :smiley: potem to już się robi nudny… a co do Shreka 3 to nie wiedziałem jeszcze to nie bede sie wypowiadał :lol:

panowie a który odcinek mody na sukces jest najlepszy ? :lol:

a i bym zapomniał a którym odcinek klanu się wam najbardziej podobał ? :lol:

ej wolicie disco polo czy polo disco ? :lol:

lubi mnie ktoś ? :lol:

oh … jaką karte graficzną kupić ? z czerwonym radiatorem czy niebieskim ? :lol:

żygać się chce od takich tematów :?

Shrek 2 był bardzo dobry, trójka mi się nie podobała ze względu na akcje; za mało się działo :slight_smile:

Shrek 2054

Bosz… byłem wczoraj na trójce i myślałem że sie porzygam ze śmiechu :smiley: Swierzbidrap :stuck_out_tongue:

wszystkie były fajne

Zgadzam się :mrgreen:

Żeby nie było ot-a to to jak obejrzę 3 to powiem :slight_smile:

no właśnie aż wstyd w kinie się tak śmiać :smiley:

Ja oglądałam 1 i 2 kilka razy i mi się wcale nie znudziła :mrgreen: Lubię filmy tego typu, z tych co widziałam to 1 wymiata…jak pójdę na 3 to zagłosuję :mrgreen:

a mi się wydaje, że shrek jest jeden :mrgreen:

tylko, że nakręcono 3 części jego przygód :stuck_out_tongue: oglądałem część 1,2 i powiem że to głupota, na 3 nawet nie mam zamiaru wydać pieniędzy aby iść o kina…

fiesta

Ale szczerze to Shrek 2134 jest chyba lepszy :?: 8)

Ogólenie to cały ten Shrek to porażka i prymityw 8)

craker9 nie

Shrek 4851 :!: