Ktory Sony Ericsson najlepszy?

(Pyczekkamil) #1

Witam mam zamiar kupic telefon SE bo mi sie pobaja zastanawiam sie nad W850i i ciekawi mnie wasze zdanie na ich temat. Kupic czy nie a mzoe polecacie jakies inne.

(Szymszejdi) #2

WhiteRaven SE mają najlepsze odtwarzacze do mp3 i to nie tylko jeżeli porównywać z telefonami ale także niektórymi tańszymi mp3.

Dodatkowo zdjęcia też są bardzo dobre, nie miałem jeszcze okazji spotkać w telefonie lepszego aparatu

(Kiepas) #3

Wszystko zależy od tego ile kasiory chcesz wyłożyć..... wg. mnie lepszymi telefonami do multimediów sa SE ale to jest subiektywna opinia

(iwa nike) #4

moim zdaniem nokie są lepsze ale za to drogie a SE są bardziej multimedialne i tańsze. ogółem polecam bardziej SE

(Szymszejdi) #5

iwa nike połasiłem się ostatnio na nokię n73 ME, nie wiem co za idiota nazwał ten telefon muzyczną edycją bo grał gorzej od mojego stareko K750i, a aparat, podobno 3Mpix z optyką karl zeiss nie łapie w ogóle ostrości!! Po prostu taka tandeta że szok, sprzedałem po 3 dniach

(Por7ag3n) #6

Cena cena cena.

Każdy SE może mieć plusy i minusy patrząc przez pryzmat ceny. :slight_smile: To jest jedno z ważniejszych kryteriów dla wieeeeelu osób.

100 postów minęło jak jeden dzień ... mam nadzieje, że czasem sie na coś przydałem i że jeszcze sie przydam. Dziękuje za to wspólne 100. :slight_smile:

(Bigkoras) #7

W850 ma bardzo dobry jakosciowo i funkcjonalny odtwarzacz MP3.

Jedyna dla mnie powazna wada to BRAK autofocusa w aparacie...

(P@zik) #8

ja mam k500i i jestem z niego zadowolony. Jedynym minusem jest zbyt mała pamięć - tylko 12 MB

(Mateusz J1) #9

kup sobie k800i ;]

(Virusbond) #10

a ja mam t230i i popsuty k700 i nie zamiezam zmienic 100x lepszy od tyh waszyh multimdialnych zlomow przynajmniej ciagne na nim 5lat i ani razu w serwisie pzdr :smiley: :smiley: :lol:

(Slim Lolek) #11

Ja stane w obronie Nokii. Nokie są oceniane jako najlepsze telefony pod wzgędem wytrzymałości obsługą i profesjonalnym oprogramowaniem. Ich minusem jest cena (tak jak z mercedesami są nadal drogie i za niektóre kwoty można kupic japońca który szybciej pojedzie) Ale to nieznaczy że jak stanełem za Nokią to coś mam za SE uważam je za bardzo dobre telefony i do tego mają przewagę cenową. :smiley: