Ktory Sony Ericsson najlepszy?

Witam mam zamiar kupic telefon SE bo mi sie pobaja zastanawiam sie nad W850i i ciekawi mnie wasze zdanie na ich temat. Kupic czy nie a mzoe polecacie jakies inne.

WhiteRaven SE mają najlepsze odtwarzacze do mp3 i to nie tylko jeżeli porównywać z telefonami ale także niektórymi tańszymi mp3.

Dodatkowo zdjęcia też są bardzo dobre, nie miałem jeszcze okazji spotkać w telefonie lepszego aparatu

Wszystko zależy od tego ile kasiory chcesz wyłożyć… wg. mnie lepszymi telefonami do multimediów sa SE ale to jest subiektywna opinia

moim zdaniem nokie są lepsze ale za to drogie a SE są bardziej multimedialne i tańsze. ogółem polecam bardziej SE

iwa nike połasiłem się ostatnio na nokię n73 ME, nie wiem co za idiota nazwał ten telefon muzyczną edycją bo grał gorzej od mojego stareko K750i, a aparat, podobno 3Mpix z optyką karl zeiss nie łapie w ogóle ostrości!! Po prostu taka tandeta że szok, sprzedałem po 3 dniach

Cena cena cena.

Każdy SE może mieć plusy i minusy patrząc przez pryzmat ceny. :slight_smile: To jest jedno z ważniejszych kryteriów dla wieeeeelu osób.

##############

100 postów minęło jak jeden dzień … mam nadzieje, że czasem sie na coś przydałem i że jeszcze sie przydam. Dziękuje za to wspólne 100. :slight_smile:

W850 ma bardzo dobry jakosciowo i funkcjonalny odtwarzacz MP3.

Jedyna dla mnie powazna wada to BRAK autofocusa w aparacie…

ja mam k500i i jestem z niego zadowolony. Jedynym minusem jest zbyt mała pamięć - tylko 12 MB

kup sobie k800i ;]

a ja mam t230i i popsuty k700 i nie zamiezam zmienic 100x lepszy od tyh waszyh multimdialnych zlomow przynajmniej ciagne na nim 5lat i ani razu w serwisie pzdr :smiley: :smiley: :lol:

Ja stane w obronie Nokii. Nokie są oceniane jako najlepsze telefony pod wzgędem wytrzymałości obsługą i profesjonalnym oprogramowaniem. Ich minusem jest cena (tak jak z mercedesami są nadal drogie i za niektóre kwoty można kupic japońca który szybciej pojedzie) Ale to nieznaczy że jak stanełem za Nokią to coś mam za SE uważam je za bardzo dobre telefony i do tego mają przewagę cenową. :smiley: