Który Sony Ericsson wybrać?

Doradźcie, który z tych trzech telefonów wybrać. Możecie też napisać, z jakiej sieci i promocji polecacie.

Ja polecam k550. Jest nowszy od k750. Nie ma też joysticka, na który część osób narzeka. Więc to chyba będzie najlepszy wybór :slight_smile:

ja wybrał bym w300i chociaż jest to telefon z klapką…moja dziewczyna go ma i troche sie nim bawiłem i uważam że jest fajnym telefonem ale wybór należy do Ciebie :]

Ja bym brał najnowszy tj. k550i co nie znaczy, że pozostałe są słabe. Jeden ma coś czego nie ma inny.

w800i :]

ja bym nie kupił żadnego tylko w810i :smiley:

No jeżeli masz pieniążki to zdecydowanie W810i.

Na pewno nie W300i- najsłabszy.

Poczytaj co napisałem w tym temacie a się dowiesz dlaczego warto kupić K550i:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=#1228868

Kingusiu :] k550i lub k750i chyba że umiesz grzebać w telefonach ;p

K550i.

Z D E C Y D O W A N I E

Bardzo głupia ankieta. Jak można porównywać w ogóle k550 do tego przeżytku k750…

Z tych trzech modeli oczywiście K550i :wink:

Zdecydowanie K550i :slight_smile: z uwagi na brak joya który w SE bardzo szybko ulega zepsuciu

Koleżanka kupiła K550i i jest zadowolona. Bawiłem się nią troszkę (komórką a nie koleżanką :stuck_out_tongue: ) i stwierdzam, że telefon jest bardzo dobry, prosty w obsłudze, niewielki a egzemplarz posiadany przez znajomą bezawaryjny (mozna znalezć informacje w sieci nt. jakichś problemów zw. awaryjnością skrajnych przycisków klawiatury).

:shock: ??

Weź w takiej sieci w jakiej masz najwięcej znajomych, z którymi się kontaktujesz :roll:

No chyba, że wszystko Tobie jedno w jakim planie sobie weźmiesz ten telefon…

Najbardziej odpowiadałby mi PLUS, tylko zastanawiam się czy wziąć na kartę czy na abonament ?

vanyla zalży ile dzwonisz i smsujesz :wink:

Jak dużo to raczej abonement bo zawsze jakieś ciekawe promocje i darmowe minuty :stuck_out_tongue:

Na kartę nie opłaca się brać telefonów, no chyba że pojawiłaby się jakaś mega-promocja. A takich w prepaidach, jeśli chodzi o komórki raczej nie ma. Dlatego warto skorzystać z Allegro lub komisu.

Z tego co widzę K550i nie ma nawet w ofercie simplusa.

http://www.simplus.pl/v.do?idx=805121

Jeśli telefon u opa to tylko na abo.

oczywiście że k550, kto dzisiaj kupuje k750? chyba ktoś nie poważny :o