Który system lepszy?

Trudno mi koledze doradzić który system jest lepszy 98 czy milenium?Taniej można kupić Millenium ale doradżcie mi jeszcze. :lol: :lol: :lol:

Moim skromnym zdaniem 98-ka była bardziej udana od Millenium :wink:

Polecam ci 98

Moim zdaniem o wiele lepsza byla 98-ka ale SE. Sam do nie dawna z niej korzystalem i bylem zadowolony.

Baaaaaaaardzo długo używałem 98 więc moja propozycja chyba jest jasna :wink:

Me Jest zbudowany na bazie 98 i rozni sie tylko kilkoma innowacjami ale jakby nikt nie zauwazyl Me jest nowsze od 98… zdecydowanie Me

Pracowałem zarówno na 98 jak i na Me. 98 używam nadal lecz nie faworyzuje go tu specjalnie bo Me chodził naprawdę stabilnie nie wiem czy nawet nie lepiej niż 98 :roll:

ja si polecam jak większość windowsa 98 :stuck_out_tongue:

żecz jasna jest lepszy

Xp :smiley:

Ale wracając do tematu to miałem kiedyś 98,ME jakiś nie przypadł mi do gustu :wink:

Polecam ci jak najbardziej 98 SE mialem także Millennium i ten tez byl dobry ale 98 SE chodzil lepiej niz ME

98 roxi, jechałem na nim tyle czasu ze ohoho… :slight_smile:

ME to chyba jeden z najbardziej nie udanych Windowsów… możesz zainteresować sie tez Windowsem 2000 Professional, jest stabilniejszy i bezpieczniejszy od starych Windowsów i nie ma tych graficznych bzdetów które sa w XP.

Dokładnie tak… i nawet sam Microsoft się do tego przyznaje!

Była to wersja testowa, która przez niedopatrzenie stała się wersją finalną! Z mnóstwem bugów itp.

Autorowi topica radzę poprzestać na 98SE, który to system - jak sam BG przyznaje - jest najbardziej dopieszczonym dzieckiem Microsoftu w skali wszechczasów!

Szkoda, że już “sierotę” porzucono…

Dzięki za podpowiedzi , zarekomenduję mu jednak Win 98 SE bo sam na nim pracuje i jestem zadowolony. Dziękuje Wszystkim za podpowidż. :lol: :lol: :lol: :lol:

A dlaczego akurat te dwa do dałeś wyboru?

Jaki kolega ma sprzęt?