Ktory system na programy typu?

Ktory system na programy typu ??? …

według was który system windows jest najlepszy na programy dosowe i subiekt 4 i wf-mag dotychczas korzystalem z dos 6.22 i windows nt 4.0 workstation chce poznac wasza opinie zastanawiam sie jeszcze nad zmiana na me co wy na to ?

no w sumie to niezły pomysł bo te systemy których używasz to stare jak świat a me (choś niewspierany) może sie jeszcze nadać :mrgreen:

Na programy dosowe tylko DOS

ME nie! Ewentulanie 98, 98se. Tylko w jakim celu? Jeśli nie chcesz odpalać nowszego oprogramowania?

na Millennium więcej by zmarnował czasu na resetach niż na pracy z programami. Najlepiej to Win 98

a jesli chodzi o przetwarzanie plikow autoexec.bat i config.sys to me je przetwarza czy nie ??

co do nt to tez ladnie chodzi dos tak samo po zpathowaniu bo ja uzywam tygo wf-maga i subiekta w firmie i mamy tez zainstalowanego me ale co dosa to jepiej chodzi na nt

razem z pracownikami z ktorymi siedze na nt-ku uruchomilismy obsluge DirectX 6 i 7 i dziala dobrze ale korci mnie do me !!

ME wykorzystuje pliki autoexec.nt i config.nt

Ale do ME to bym się nie pchał,o niebo w/g mnie lepszy WIN98SE.

a jesli chodzi o instalacje subiekt4 to mozna zrobic tak ze po restarcie kompa mam do wyboru do uruchomienia subiekt albo me bo subiekt dopisuje sie pod autoexec.bat i mam liste do uruchomienia ktora dziala na nt i 95 a co do me to on ignoruje to jak by poprostu tego nie bylo jak to zrobic ??

przepraszam bardzo, czy Win Me tylko mi działał 2 lata bez problemu?

Me jest tak samo dobry jak 98Se, a nawet lepszy ze względu na parę dodatkowych funkcji (coś jak między Xp Home, a Xp Prof).

tyle, że w tym przypadku faktycznie lepiej sprawdzi się 98Se, bo:

ale w każdej chwili można go uzyskać:

http://windows.online.pl/box/tips_me.htm

:slight_smile:

i tak samo mozna go uruchomic w tyrbie ms dos jak to ma 98 w opcji zamknij czy nie ??

i jeszcze jedno czy dos ma takie cos jak pamiec wirtualna swap czy nie jak mozna mu zwiekszyc pamiec bo uzywam dosa z nt i dos 6.22 na dobrym pc a programy dosowe chodza wolna jak mozna im zwiekszyc pamiec ??

Złączono Posta : 23.09.2006 (Sob) 16:13

przeprwszam ale me Nie są też przetwarzane pliki AUTOEXEC.BAT i CONFIG.SYS. to mozna je usunac bez problemu nie jak to w 98 usune i system mi sie nie wlaczy !!

Złączono Posta : 23.09.2006 (Sob) 16:14

i co do tego to ma dos tylko ze m$ do ukryl .

słuchaj, mimo iż posiadam oryginalnego Win Me to nie używałem go ze 3 lata, więc nie pomogę.

w tym linku co podałem pisze coś takiego:

mimo wszystko uważam, że akurat w tym przypadku Win 98SE sprawdzi się lepiej :slight_smile:

a jak to mozna zrobic

i jeszcze jedno czy dos ma takie cos jak pamiec wirtualna swap czy nie jak mozna mu zwiekszyc pamiec bo uzywam dosa z nt i dos 6.22 na dobrym pc a programy dosowe chodza wolna jak mozna im zwiekszyc pamiec

jeżeli chodzi o odblowowanie trybu DOS w Me to przecież podałem linka:

http://windows.online.pl/box/tips_me.htm

drukie pytanie czy mozna ms-dosowi zwiekszyc pamiec ?

nie wiem czy dokładnie o to chodzi:

http://support.microsoft.com/kb/134399/PL/

dokladnie o to mi chodzilo dzieki ;p