Ktory tel. lepszy?

Tamto pytanko juz nie aktualne teraz mam pytanie ktory lepszy sposrod Sony Ericsson T630 a Sony Ericsson K500i a Nokia6610i powiedzcie mi ktory bedzie najlepszy pozdrawiam i czekam na wasze opinie

Mój koleś miał telefon w plusie w abonamencie 45zł miesięcznie. Przedłużając z nimi umowę wziął sobie Sony Ericson-a K500i za 1zł. Za K700i musiałby zapłacić 200zł.

Jeśli kończy Ci sie umowa w plusie idź do najbliższego salonu Plusa i poproś o tak zwaną ofertę. I wtedy dostaniesz spis telefonów które możesz wziąść oraz po jakich cenach.

Ja wymnieniałem telefon pod koniec marca i miałem średnie rachunki pomiędzy 50 - 60 zł.

I miałem np. w ofercie

SE K500i - 149 zł

SE K700i - 399 zł

Sagem My X5-2 - 1zł.

Nokia 6210i - ???

Chyba 6610i - 149 zł.

Jeżeli z tych co proponowałeś to zdecydowanie Sony Ericsson K500i. SE T630 strasznie się blokuje, a ta nokia to w ogóle nie porozumienie!!

Powónanie

Se T630 v Sagem My X5-2

Pamieć 2Mb/3Mb

Funckja głośnomówiąca nie/tak

SE ma krótszy czas rozmowy.

Co jeszcze ważne np. plus gsm nie ma go w sprzedaży.

a ZA ILE JEST W Erze SE K700i :>?? na abonament

Zerknij na http://www.era.pl, wiem, że w biznesie jest za złotówkę, ale nie wolał byś kupić Siemensa sx1?? Ma Symbiana, może filmy nagrywać, mp3, radio, karty mmc… I w taryfie za 60 zł jest za 400zł. Jest 100razy lepszy od tego SE, ale ten SE też nie jest taki zły :smiley:

hehe chciałbym ale wiesz raczej takiej kasy to nie chce mi sie wydawac zeby kupic telefon na abonamnent njlepiej byloby za 1 zŁ ale banieczke (100zł) ez moge dac wicej raczej nie;p ten SE K700i chyba jest dobry albo tez upatrzylem spoko jest Simens CX65 tez fajniutki

A te taryfy to sa mega zarecone powiedzcie mi ile bedzie kosztował ten SE K 700i w erze podejdzie on pod ta taryfe za 30 zł co jest 80minut i telefonik za 1 czy cos wiecej??

Nie mniej jak ten sx1 w taryfie za 60zł :lol: :smiley: :hahaha:

zdecydowałem sie niemal juz na Motorole e 398 co myslicie o tym telefoniku biore w erze pozdro

Właśnie mam jej ulotkę przed oczami, kurcze niezłe parametry ma!! Co ja myślę?? Ja myślę, że jest dobra :smiley:

E398 to chyba najtrawniejszy telefon ładny ,ma JAVE …no i Bluetooth …a ulubiona opcja to MP3

ROD@CS, a ma Symbian??

K 500i najlepszy jest z tych co wymieniłeś! :smiley:

nieeee lepiej MOTOROLĘ V400p ?? albo SAMSUNGA SGH-D710 ??