Który tel. wybrać Nokia E51 vs. Nokia 6120

Witam, który telefon jest lepszy ? W którym sprawie działa Symbian ? Który według was jest lepszy, proszę o opinie.

e51 jest IMO gorszy… tzn. parametry mają chyba takie same ale w e51 nie ma klawiszy symbianowych (ołówek, C, Menu)

ja bym brał 6120cls

Bierz E51. Bardzo szybki telefon (szybki CPU+dużo RAMu), nstabilna praca, bardzo dużo funkcji w tym WIFI.

Ma te klawisze tylko z innymi ikonkami np. menu to domek. Jedynie nie ma ołówka.

Jeszcze jedno pytanie, wiem ze jest Nokia 6120 i Nokia 6121 , czym one się różnią, w 6121 jest coś po prawione ?

Ja radzę panu Sony Ericssona zakupić.

Taka sugestia co do wifi. Jeżeli komuś zależy by telefon mógł wykrywać i łączyć się z sieciami bezprzewodowymi to polecam jakiegoś konkretnego smartfona z Windows Mobile, chociaż powszechnie krąży plotka że ten OS się nieco wiesza. Tak, ale moim zdaniem bije na głowę Symbiana i zawiechy zdarzają się bardzo rzadko.

Pozdrawiam.

Odpada !!

6121 nie ma HSCSD a 6120 ma :stuck_out_tongue:

bleee… jedyny interesujący SE to M600i i żaden inny… reszta jest ble :wink:

co do 6120 i e51…

proce mają te same, symbiany mają dokładnie takie same :wink:

Czekam na więcej opinii :wink: :smiley:

Nokia E51

  • WIFI
  • brak przedniego aparatu do video rozmów

Nokia 6120

  • przedni aparat do video rozmów
  • brak WIFI

Sam zdecyduj co jest dla Ciebie ważniejsze bo inne parametry identyczne.

Pozdrawiam

pewny jesteś?

Z tego porównania e51 lepszy

Pewny:

  1. W specyfikacji technicznej nie jest napisany

  2. Widać na zdjęciach

  3. Znajomy ma i wspólnie sie nawet zastanawialiśmy nad tą “ciekawostką przyrodniczą” że nokia zrobiła telefon multimedialny bez przedniego aparatu do video rozmów =D>

Pozdrawiam

rzeczywiście sprawdziłem na swoim bo nie wracałem na to wcześniej uwagi. Do video rozmów służy kamera z tyłu, a z przodu zamiast kamery jest dioda led.

Według mnie jest to bynajmniej dziwne że stworzona telefon z takim brakiem, bo ja sobie nie wyobrażam video rozmowy.

Raz że kiepsko słuchać (chyba że się słuchawek), a dwa że video rozmowa ma na celu żeby OBIE strony się widziały…

Tak więc wybór zależy do tego do czego będziesz używał telefonu. Mówiąc na marginesie to według mnie E51 jest dużo ładniejsza do 6120.

Pozdrawiam