Który telefon? D900 czy V6maxx?

Witam.

Doradźcie mi w wyborze. Który z tych telefonów jest lepszy? Samsung D900 czy Motorola V6maxx? Dodam, że liczy się dla mnie wyświetlacz, aparat, mp3(chociaż te ostatnie nie tak bardzo, ważne żeby dzwonki ładnie brzmiały).

Pozdro.

Jeśli chcesz mieć ładne fotki i dobry wyświetlacz to weź D900, a jeżeli zależy ci na mp3 i “dzynkach” to weź Motorole :slight_smile:

Zgadzam się generalnie z przedmówcą choć moim zdaniem V3maxx ma wyświetlacz ładniejszy i jest nieco większy.

Dodam jeszcze, że model D900 jest bez radia więc jeśli Ci na nim zależy kup wersję D900i.

JUDGE: a uważasz, że lepszym wyborem jest ta motka czy samsunga lepiej brać? :>

W zasadzie nie powinienem odpowiadać, gdyż nie lubię klapek a do Samsungów jestem nastawiony bardzo anty (ze względu na menu, wgrywanie javy, nierzadkie problemy z połączeniem komórka - PC itd.) - zdecydowanie wolę marki Sony Ericsson i Nokia.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wygodniej będzie się Tobie korzystało z clamshella czy slidera? Czy aparat foto i video przedkładasz nad 3G na przykład itd.

Gdybym miał tylko taki a nie inny wybór musiałbym nieźle pogłówkować… I chyba jednak postawiłbym na Samsunga D900i (przeważyłyby takie cechy jak foto, video, radio oraz bardziej odpowiadająca mi forma)

A co do MP3? Czy ten samsung odgrywa muzykę w miarę znośnie? :>