Który telefon? D900 czy V6maxx?

(Marekstepien) #1

Witam.

Doradźcie mi w wyborze. Który z tych telefonów jest lepszy? Samsung D900 czy Motorola V6maxx? Dodam, że liczy się dla mnie wyświetlacz, aparat, mp3(chociaż te ostatnie nie tak bardzo, ważne żeby dzwonki ładnie brzmiały).

Pozdro.

(Żelek) #2

Jeśli chcesz mieć ładne fotki i dobry wyświetlacz to weź D900, a jeżeli zależy ci na mp3 i "dzynkach" to weź Motorole :slight_smile:

(JUDGE) #3

Zgadzam się generalnie z przedmówcą choć moim zdaniem V3maxx ma wyświetlacz ładniejszy i jest nieco większy.

Dodam jeszcze, że model D900 jest bez radia więc jeśli Ci na nim zależy kup wersję D900i.

(Marekstepien) #4

JUDGE: a uważasz, że lepszym wyborem jest ta motka czy samsunga lepiej brać? :>

(JUDGE) #5

W zasadzie nie powinienem odpowiadać, gdyż nie lubię klapek a do Samsungów jestem nastawiony bardzo anty (ze względu na menu, wgrywanie javy, nierzadkie problemy z połączeniem komórka - PC itd.) - zdecydowanie wolę marki Sony Ericsson i Nokia.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wygodniej będzie się Tobie korzystało z clamshella czy slidera? Czy aparat foto i video przedkładasz nad 3G na przykład itd.

Gdybym miał tylko taki a nie inny wybór musiałbym nieźle pogłówkować... I chyba jednak postawiłbym na Samsunga D900i (przeważyłyby takie cechy jak foto, video, radio oraz bardziej odpowiadająca mi forma)

(Marekstepien) #6

A co do MP3? Czy ten samsung odgrywa muzykę w miarę znośnie? :>