Który telefon gra wyśmienicie na głośniku?

Witam

Mam takie pytanie, czy SE w950i to wciąż jeden z najgłośniejszych (na głośniku) telefonow w odsłuchiwaniu mp3?

Wiem tez ze Nokia N91 gra super na głośniku, z tego co sie orientuje to te dwa telefony są na pierwszym miejscu jesli chodzi o glosnosc i czystos oddawania muzyki na glosniku - czy to prawda, czy moze juz jest jakies inne cudo ?

Pytam bo zamierzam sprawic sobie w950i :slight_smile: bądź jakis inny fajny telefonik ktory głośno gra :slight_smile:

Na słucjawkach zapewne gra wyśmienicie wiec tu nie mam zadnych pytań… 8)

dzieki pozdro

A ja ci powiem że nokia 5200 i 5300 strasznie dają na głośnik.

W950 gra głośno na głośniku? Kto ci to powiedział? To beznadziejnie cichy telefon. Ma bardzo słaby głośniczek. Przejdź się gdzieś do komisu i sobie przetestuj. Miałem ten telefon i zaraz się go pozbyłem. Jest strasznie beznadziejny po każdym praktycznie względem. Jest cichutki, ma słaby wyświetlacz, w dzień prawie nic nie widać. Nie polecam. Lepiej już gra n73 albo nokia 6120 która ma bardzo głośny głośnik.

muszę potwierdzić słowa kolegi brocha

posiadam 5200 i jest extra głośnik

POLECAM

A może Nokia 6233? Posiada 2 głośniki, gra naprawde głośno, dźwięk jest niezły:)

Hym… myslalem ze w950i fajnie gra… chyba bede musial go gdzies przetestowac.

5200 i 5300 wiem ze graja glosno, ale glosniej juz gra 5700 bo ma dwa takie glosniki :wink:

Ciekawi mnie ta 6120 jak gra ? Moze jeszcze jakies opinie o niej ?

N73 nie chce, juz woalbym glosniejsza 5700

6233 tez nigdy nie slyszalem, moze ktos jeszcze moze potwierdzic jak glosno gra ? I 6120 tak samo :slight_smile:

pozdro i czekam na wiecej opin ktory telefonik pożądnie daje na głosniku :wink:

“Wyśmienicie” nie gra nawet przeciętnej klasy sprzęt audio a co dopiero telefon:P

Wyśmienicie gra Mota V3xx, szczególnie leżąc na plecach (głośnik ma tamże, dźwięk odbija się od powierzchni i świetnie się rozchodzi).

Przetestuj przetestuj, koniecznie!

napewno 5700 gra lepiej, jest bardziej rozbudowany telefon muzyczny, z najnowszym prockiem.

gra super, napewno nie lepiej niż 5700 ale naprawdę głośno i jeszcze do tego masz symbiana, gdzie możesz w każdej chwili coś dograć, ulepszyć itp.

gra tak samo jak 6120, to bardzo podobne telefony, z tym, że jeden posiadan s60 a drugi nie.

potwierdzam, gra na prawdę wyśmienicie

NIE, ale jest to telefon który oferuje najlepszą wśród telefonów jakość muzyki na słuchawkach. Drugie miejsce po W950i zajmuje N91.

Bzdura.

N91 ma głośnik porównywalny z Nokią 6630 czyli raczej słaby…

Nie na głośniku tylko na słuchawkach!

bigkoras zgadzam się, W950 i N91 grają wyśmienicie ale tylko na słuchawkach, już z głośnikiem się nie postarali.

Aha, dzieki za wyjasnienie co do w950i i N91

Teraz tak mysle nad tymi telefonami: Nokią 5300 bądź 6233 - ktora ga czysciej i glosniej na glosniku ? Moze ktos sprawdzał ?

Bo $ mam na taką, chyba ze poczekam i jak jeszcze uzbieram cos kasy to jakos w czasie swiat sprawie sobie Nokie 5700 - tylko 5700 to juz jest wywalwnie troche kasy…i nie wiem czy na daremno… Bo jak np. taka 6233 gra tylko troche gorzej na glosnikach to wolalbym wziasc 6233 bo jest jakies 400zł tańsza a na symbianie w Noki 5700 (jak i innych+) jakos bardzo mi nie zalezy…

Prosze o rady, pozdrawiam :slight_smile:

Po co Ci to?? Będziesz w szkole szpanował?](*,)

a moze potrzebuje glosnego telefonu bo np. pracuje w jakimś głośnym miejscu?? ](*,)

Wyśmienicie to nie znaczy głośno ](*,)

Dobra ludzi nie robcie offtopa. Chce glosny telefon, bo owy potrzebuje…

A 6233 gra glosniej od motki E1 (badz e398 bo to te samy fony) ? bo z tego co wiem (bo slyszalem jak graja) to 5300 gra glosniej od E1 (e398)