Który telefon jest najlepszy?


(Sebo47) #1

Który z telefonów podanych w ankiecie są najlepsze ?

Proszę w szczególności zwrócić uwagę na parametry techniczne i cenę.

Proszę także o krotką opinię.

Tylko mam prośbę. Proszę nie pisać, że Samsungi są beznadziejne.


(towerone) #2

Technicznie, to wszystkie są do siebie dość podobne, wyróżnia się Avila ze swoim dużym i dotykowym wyświetlaczem. Niestety żaden nie posiada OS.


(folusek) #3

uzywam omni i jestem zadowolony po aktualizacji softu(roma)


(towerone) #4

A jak się to ma do tematu postu?


(Kompil) #5

Nie napisze tego i uwazam, ze najlepszy jest SE C510 miedzy innymi z szybkosci dzialania i wiekszym ekranem od SE C902 :wink:


(Sebo47) #6

A czy w Samsungu U900 da się zmienić kolor tego, co się wyświetla na dotykowym wyświetlaczu ? Bo na zdjęciach tego telefonu kolor ten jest pomarańczowy.


(Pawbrotm) #7

Moim zdaniem wszystkie są do bani - nie mają systemu operacyjnego (a te Sony Ericssony to już badziewie nad badziewiami - SE to telefony dla noobów). Warto poszukać czegoś lepszego (z OS-em)


(Geralt Z Rivii666) #8

z wyżej wymienionych C902 sam mam C905 i jestem bardzo zadowolony

@up a po co mi soft na komie ? telefon jest do dzwonienia a nie do zawieszającego się softu (np Symbian to syf wiem bo n95 miałem)


(Pawbrotm) #9

Zawsze jak widzę ten tekst na mojej twarzy pojawia się uśmiech - stwierdzenie dobre 10 lat temu. Dziś telefon jest tylko jedną z funkcji spośród wielu innych (poza SE oczywiście - tam tylko dbają o aparaty 10 MPx, o supergłośniczki w łolkmenach, reklamie swojego badziewia i o rozwój Memory śtików) :stuck_out_tongue:

Poza tym dla ciebie telefon może nie potrzebować systemu, ale dla mnie telefon bez systemu = badziewie.


(klopas) #10

heh, zabawne… nawet nie wiesz jak się ciesze z przejścia z SE C902 na Nokie N-Gage… fony bez systemu są do bani… zwłaszcza SE które szybciej się psują niż są robione :stuck_out_tongue:

ciekawe ale jak miałem E65 to mi się nie wieszała, dałem ją mamie i jej ani razu się nie zawiesiła a programy były)

jak się nie potrafi pojąć po co i na co jest symbian czy inny prawdziwy system (nie jakieś ograniczone softy SE, LG itd.) no to takie coś nie jest dla ciebie…